У Маловисківській ОТГ створена і щодня працює робоча група, до складу якої входять представники міської ради, правоохоронних органів, ДСНС, районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, яка контролює дотримання карантинних заходів підприємцями-власниками магазинів та умов при здійсненні торгівлі в торгівельних точках, відкритих для продажу продуктів харчування, ліків, деззасобів, товарів першої необхідності тощо. Порушників перший раз попереджають про недоліки у роботі усно, а в разі ігнорування зауваження або ж допущення нових порушень винні будуть оштрафовані. А суми штрафів досить відчутні від 17 тис. до 170 тис. грн.