26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 31 липня 2024

   Триває період сплати земельного податку та плати за оренду землі, орендної плати за водні об’єкти, мінімального податкового зобов’язання.Граничний термін сплати для фізичних осіб встановлено до 26 серпня 2024 року включно. У разі несплати з 27 серпня поточного року будуть застосовуватись штрафні санкції та пеня.

Фізичні особи, з використанням кваліфікованого електронного підпису, мають можливість переглянути інформацію щодо сум нарахованих їм податкових зобов’язань та бюджетний рахунок отримувача платежу, в меню «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпорталДПС.

Громадяни, які не мають можливості оплатити податок он-лайн, можуть звернутися до відділу земельних відносин міської ради, старостинськихокругів за місцем проживаннята отримати податкове повідомлення. При собі необхідно мати реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Сплатити за землю можливо через будь-яке банківське відділення на рахунок, що вказаний в повідомленні.

Відповідно до статті 281 ПКУ від сплати податку звільняються такі категорії громадян:

особи з інвалідністю першої і другої групи;

фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для зазначених вище категорій громадян, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм, а саме:

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як  2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Опубліковано в Новини

   Метою  тренінгу є  підвищення  спроможності місцевої влади   та представників громадянського суспільства у визначенні потреб цільових груп у громаді. Місцева влада має  визнавати та сприяти усуненню дискримінаційних норм та більш ефективно залучати представників недостатньо представлених груп до ухвалення рішень на місцевому рівні. Від Маловисківської громади  виявили бажання з числа учасників проєкту  взяти участь у  навчальному тренінгу  Алла Граждан, Ірина Бондаренко - спеціалістки відділу міської ради, який займається соціальним захистом,  та Інна Коваленко, депутатка міської ради, голова  ГО "Простір ідей". Отримані представницями під час тренінгу знання будуть реалізовані для  вирішення проблемних питань.  Зокрема під час   розробки проєктів рішень, в яких передбачається надання різного виду послуг нашим мешканцям,  місцевою владою планується  застосувати  дослідження, в якому буде  використано   принцип триангуляції, коли під час вивчення проблеми   застосовуються  три різних методи з  трьох різних джерел. Отримані знання представницями  нашої громади у подальшому  допоможуть місцевій владі під час формування управлінських рішень більш ефективно залучати мешканців громади.  Думка людей, які проживають у громаді, буде врахована шляхом аналізу результатів дослідження, отриманого  внаслідок  проведеного опитування. Це ще один з  методів застосування методів локальної демократії, з якими знайомляться представниці  Маловисківської громади в рамках проєкту "Партисипативні підходи в розвитку громад Кіровоградської області", організованого ГО "Територія успіху". Можливість  участі у проєкті  Маловисківська міська рада отримала як одна з п"яти громад Кропивниччини, які були відібрані на конкурсній основі за результатами підготовленого мотиваційного листа, про що повідомлялося раніше. Проект «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області» реалізується ГО «Територія успіху» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини