26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 09 червня 2024

Випускний після закінчення навчання в середній школі   в житті кожної людини був подією, що запам’ятовується на все життя. Але якщо раніше це дійствоасоціювалося з радісними планами, амбітними мріями, мирним злагодженим життям, то тепер  додалася тривогаза майбутнє, за власне життя та життя рідних і близьких , адже в країні – війна.

    Здобуття середньої освіти випускниками 2024 рокувже третій рік відбувалося  у тривожний час збройної агресії росії проти України.  Але як в мирному житті, так і під час війни  на слова шани і подяки, захоплення і гідності заслуговують наші випускники, наше майбутнє.

    У 2024 році Маловисківський ліцей імені Юрія Кондратюка  серед випускників  має троє  золотих медалістів – це  учні 11-А класу Михайло Гончар,Тетяна Гвозделко та Тимофій Тимченко. За свої ґрунтовні знання та цілеспрямованість у навчанні вони отримали  золоті медалі і свідоцтво з відзнакою. 37 учнів  закладу отримали Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

    Випускників-ліцеїстів привітав директор закладу,  депутат міської ради Олег Підгорний, підкресливши, що зараз нелегкий час, і на долю молодого покоління випало немало випробовувань. Але Україна згуртувалась у своїй боротьбі проти ворога, ми обов’язково переможемо , а дорослі прикладуть максимум зусиль , щоб діти мали гідне майбутнє.

   З напутніми словами до випускників звернулася також секретар міської ради Леся Постолюк , яка побажала дітям здійснення мрій, не забувати, де родилися і пишатись своїм корінням і рідним краєм та ніколи не здаватися у дорослому житті, в якому будуть не тільки злети, а і складнощі, бо тільки боротьбою здобуваються перемоги.

    А також щирі побажання висловили своїм вихованцям і  вчителі - класні керівникивипускних класів– Кондратенко Л.П, Бондар І.Ю. та І.Г.Ятел, а від батьків виступили батьки-воїни, які зараз захищають Україну від ворога.

В концерті на випускному ліцеїстів звучали патріотичні пісні, і , звичайно, випускники  виконали  свій щемливий випускний вальс.

 А далі, як стало доброю традицією у ліцеї, батьки побажали випускникам щасливої дороги у самостійне життя, миру і перемоги  під супровід  «Пісні про рушник» Андрія Малишка та Платона Майбороди.

Тож, побажаємо нашим випускникам щасливої долі, успіхів та підкорення життєвих вершин і примноження здобутків нашої України! В добру путь!

Опубліковано в Новини