26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 03 червня 2024

   З 1 червня 2024 року для субсидіантів з числа внутрішньо переміщених осіб відновлюється загальний порядок призначення та виплати житлових субсидій на період воєнного стану.

Законодавча база

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 травня 2024 року № 521 Уряд затвердив зміни щодо припинення нарахування житлових субсидій та пільг для осіб, які отримували такі виплати за окремим механізмом, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року № 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану”.

Що змінилося?

Відтак з 1 червня 2024 року особам, які були отримувачами житлової субсидії станом на початок повномасштабної агресії 24.02.2022 року; проживали (проживають) на тимчасово окупованих території чи в зоні активних бойових дій; з початку повномасштабної агресії не звертались до органів соцзахисту населення чи Пенсійного фонду України за перепризначенням житлової субсидії, необхідно:

або ОСОБИСТО завітати до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України (ЦНАПу; уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад) –з документами для встановлення права на подовження виплати

або ДИСТАНЦІЙНО надати необхідні документи: в електронній формі –через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України; мобільний застосунок “Пенсійний фонд”; Портал.Дія або документи для призначення житлової субсидії відправити поштою на адресу органу Пенсійного фонду України.

 

Антоніна Торшина,

начальник управління пенсійного забезпечення,

надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

   Третього червня  у міській раді відбулася щотижнева  апаратна нарада за участю старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств та керівників структурних підрозділів. Вів апаратну нараду міський голова Юрій  Гульдас.

На початку наради міський голова подякував усім організаторам та тим, хто долучився до проведення і участі у відзначенні Міжнародного Дня захисту дітей, яке відбулося 1 червня  у суботу. Захід пройшов масштабно, креативно та цікаво.

З четвертого  червня розпочинаються звіти міського голови про роботу виконавчих органів ради  на  територіях  старостинських округів.  Як зазначив міський голова, буде організовано також виїзний прийом для мешканців  сільських населених пунктів -  приїдуть спеціалісти структурних підрозділів, щоб поговорити про нагальні питання, які турбують жителів щодо соціального забезпечення, житлово-комунального господарства та усіх видів послуг, які надаються місцевою владою.

Також приділено увагу підготовці до опалювального сезону. Вже сьогодні, зазначив міський голова, треба думати про зиму, про опалювальний сезон, і про загальне  функціонування закладів та установ, перш за все – критичної інфраструктури, таких, як заклади загальної середньої освіти та Маловисківська лікарня.  У зв’язку з вкрай важким станом з енергетичною системою та електропостачанням, нас очікує надзвичайно важка ситуація взимку, тому необхідно  зробити необхідні запаси дизпалива для забезпечення роботи генераторів  вже сьогодні.

Насиченим було життя освітньої галузі громади у кінці травня - на початку червня . У закладах загальної середньої освіти Маловисківської громади відбулися Останні дзвінки. Цього року Маловисківська громада має 68 випускників одинадцятих класів та 160 випускників дев’ятих класів закладів загальної середньої освіти. 31 травня Останні дзвінки пролунали у Маловисківських гімназіях № 3 та № 4, Маловисківському ліцеї,  Лозуватській гімназії. 30 травня Останній дзвінок пролунав для здобувачів освіти  Паліївської філії  «Гімназії-закладу дошкільної освіти» , цього ж дня ту відбувся випускний вечір.  7 червня свято Останнього дзвінка відбудеться у Мануйлівській гімназії-закладі дошкільної освіти. Попереду – випускні вечори.Вже  8 червня – випускний відбудеться у  Маловисківському ліцеї імені Юрія Кондратюка.

Окрім того, триває попередня тарифікація педагогічних працівників. Розпочинаються ремонти  класних кімнат та харчоблоків, а також триває облаштування  укриттів.        

1 червня відбулися заходи до Міжнародного Дня захисту дітей по клубних установах, а  2 червня відбувся звітний концерт Маловисківської мистецької школи. Творчі волонтери міста, що окрилює,  планують активізувати свою діяльність і влітку.

Незважаючи на серйозні виклики, які стоять сьогодні перед керівництвом та мешканцями Маловисківської  громади, ми повинні всі усвідомлювати, що у країні іде війна , тому всі зусилля потрібно концентрувати на допомозі Збройним Силам України, підтримці волонтерства, свідомому ставленні до процесів, які відбуваються сьогодні у суспільстві. Віримо в Перемогу та робимо усе можливе для неї!

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини