26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 24 червня 2024

     18 червня 2024 року на бойових позиціях поблизу населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області під час штурмових дій  противника  загинув Сергій Мельничук , уродженець села Паліївки, військовослужбовець із Маловисківської громади.

Сергій  Петрович Мельничук народився 2 лютого 1995 року. Батьки померли рано, Сергія Виховували бабуся та дідусь, а далі –рідний брат.

Навчався у місцевій загальноосвітній школі. Продовжив навчання у ПТУ №16 м.Мала Виска. За спогадами викладачів , Сергій був активним,старанним учнем, виявляв інтерес та зацікавлення до майбутньої професії. Отримав спеціальність зварювальника. Але за спеціальністю не працював, а подальшу долю пов’язав зі службою у армії.

Проживав з сім’єю у селі Заповідне Маловисківської громади, у воїна залишилися дружина Крістіна та двоє малолітніх дітей, брати та сестри.

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну вступив до
лав Збройних Сил  України по мобілізації .

Служив  головним-сержантом – командиром першого відділення зенітно-ракетного взводу військової частини А4986.

Про  дату і місце прощання з воїном - Героєм Сергієм Мельничуком  буде повідомлено додатково.

Опубліковано в Новини

   До Малої  Виски завітав частий гість – оркестр 3-го полку спецпризначення, який уже не раз радував маловищан патріотичними піснями та запальними українськими композиціями.

Але усіх, хто цього дня завітав до міського будинку культури, очікував ще й приємний сюрприз. На маловисківській сцені виступила відома українська співачка та блогерка  Люся Кава, яку глядачі знають за хітами «Незламна» , «Родина» та інші.

Вечір бувсповненим патріотизму,  незабутніх українських мелодій та яскравих  вражень.

Гостей маловисківської сцени привітав міський голова Юрій  Гульдас, який зазначив, що творче волонтерство – це неоціненний внесок в нашу Перемогу.

На заході, за інформацією одного з організаторів та ведучого творчої зустрічі,нашого земляка Євгена Жердія ,було зібрано 18 тисяч грн., які будуть передані військовим для вирішення нагальних потреб ЗСУ.