26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 21 червня 2024

Для сприяння розвитку українських виробників та стимулювання попиту на українські товари, Уряд запровадив нову державну політику "Зроблено в Україні". Підприємці, які виробляють в Україні, створюють додану вартість та робочі місця, отримують від держави найбільшого сприяння.

Крім того, при купівлі українських товарів, до 40% коштів через сплачені податки повертаються у бюджет на потреби сил безпеки та оборони.

 

Як підприємству стати частиною "Зроблено в Україні"?

Якщо підприємець має виробничі потужності в Україні, то він вже є учасником програми "Зроблено в Україні". Для того, щоб покупець точно розумів, що товар вироблено в Україні - створено універсальне маркування для товарів українського виробництва, яке можна використовувати для пакування та в рекламних матеріалах.

 

Щоб позначити товар таким логотипом "Зроблено в Україні" потрібно:

• Перейти на сайт державної програми "Зроблено в Україні" - https://madeinukraine.gov.ua/

• Завантажити брендбук;

• Або створити власний дизайн на базі платформи;

• Промаркувати свій продукт логотипом "Зроблено в Україні".

 

Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.

 

На сторінках платформи "Зроблено в Україні" в соцмережах можна знайти останні новини та історії підприємців, які вже доєдналися:

https://www.facebook.com/madeinUAcampaign

https://www.instagram.com/zroblenoinua?igsh=OWg4b3ljZ250amY1

https://t.me/zroblenoinua

 

Більш того, кожен підприємець має унікальну можливість розказати про свій продукт на всю Україну. Для цього треба зробити якісні фото або відео зі своїми промаркованими товарами та написати свою історію успіху в особисті повідомлення на офіційних сторінках "Зроблено в Україні" у соцмережах. І очікувати на пост на сторінках "Зроблено в Україні"!

Крім того, Уряд спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, Радою бізнес-омбудсмена запустили комунікаційну складову платформи "Зроблено в Україні", яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами.

Вона працює на базі https://pulse.gov.ua

Більше про політику "Зроблено в Україні" та нові можливості для бізнеса: https://www.me.gov.ua/Documents/Download?id=cd38b75e-b8d0-4e48-9ad5-451c3181902f

Опубліковано в Новини

   Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам'ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245\2000 “Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні”.

Кожен рік країна вшановує пам'ять тих, хто відстояв свободу та переміг нацизм у Другій світовій війні. Цей день став символом героїзму та мужності українського народу, який підкорився тоталітарному режиму та постраждав від його розправи. У зруйнованих війною селах, містах і містечках залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами. На них чекали тяжкі випробування повоєнних років.

Таким є український вимір Перемоги. Крім цих,загальновідомих подій, сьогодні українці майже кожен день шанують пам'ять мільйонів людей, які не тільки загинули в Другій світовій війні, а й зараз втрачають своє життя внаслідок російської агресії проти України.

Сьогодення навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тож священним обов’язком кожного із нас є – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Вшановуючи пам’ять минулого, ми ніколи не забуваємо про сьогодення!

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

Міський голова                                                                    Юрій ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

УВАГА!

Шановні мешканці міста!

На території міста Мала Виска задля безпеки мешканців населення задіяні дві електросирени оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій;а саме в центрі міста(на вежі ПрАТ«Укртелеком»)та на території мікрорайону «Вись» (гуртожиток). Сиренипрацюють в режимі оповіщення загальнодержавного рівня. З 20 червня електросирена в центрі міста буде працювати в звичайному режимі роботи, а електросирена мікрорайону «ВИСЬ" працюватиме виключно у випадках підвищеної загрози мешканцям міста.

Сигнал повітряної тривоги в мікрорайоні «ВИСЬ" буде відрізнятись від звичайного сигналу: ДВА ГУДКИ СИРЕНИ ТРИВАЛІСТЮ ПО ОДНІЙ ХВИЛИНІ.

Такий сигнал оповіщатиме про підвищену небезпеку.

Отримавши повідомлення про повітряну тривогу та підвищену небезпеку для громади - терміново прямуйте до найближчого укриття!

Будьте уважні!

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

Бережіть себе та своїх рідних!

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини