26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 20 червня 2024

Четвер, 20 червня 2024 12:27

Про виявлення випадків АЧС

Новоукраїнське районне управління  Головного управління

Держпролспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до звіту матеріалів;

  1. Випробувального центру Державного науководослідного інституту з  лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 12.06.2024 року про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу об’єктів навколишнього середовища № 005984, підтверджено виявлення ДНК вірусу африканської чуми у патологічному матеріалі від свійської свині, яка утримувалася в особистому селянському господарстві с. ІПвайківка. ІІІвайківської громади, Бердичівського району Житомирської області.
  1. Центральної випробувальної державної лабораторії Держпролспоживслужби в Київській області та м. Києві від 11.06.2024 р. М' 001259 П.М./24, від 2 трупів свиней, виявлених у лісосмузі між двома полями поблизу с. Горохове Кагарлицької міської територіальної громади Обухівського району Київської області, виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.
  1. Регіональної державної лабораторії Держпролспоживслужби в Полтавській області від 08.06.2024р. згідно зі звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 001769 п.м./про ге. що у приватному ломогосполарстві жителя с. Ватажкове Терспіківської сілі.ської територіальної громади Полтавського району Полтавської області, зареєстровано захворювання та загибель 24 поросят, в патологічному матеріалі виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.
  2. Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 12.06.2024р. згідно зі звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 001251п.м./24 про те. що в Чернівецькій області. Чернівецького району, на території річки Прут зареєстровано загибель 13 свиней в патологічному матеріалі виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней. Волинської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 10.06.2024р. згідно зі звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу №004515 п.м./24;про те, що в Волинській області, Володимирського району, с. Володимирівка, вул. Зелена, 11; в лісомисливському господарстві зареєстровано загибель свійської свині в патологічному матеріалі виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

В разі масової загибелі свиней в особистих селянських господарствах сповістити Новоукраїнськс районне управління.

Опубліковано в Новини

    Староста Лозуватського старостинського округу Олександр Головач представив мешканцям території – жителям Лозуватки та Диминого – працівників структурних підрозділів міської ради, які приїхали на зустріч.

На початку зібрання всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів-земляків.

Міський голова Юрій Гульдас зазначив, що вбачає своїм головним завданням покращення життя та добробуту наших громадян, але війна з російським агресором, яка продовжується, вносить свої корективи.

Зараз усі зусилля місцевої влади спрямовані на допомогу Збройним Силам України, і фінансування потреб української армії з місцевого бюджету не припиняється.

Міський голова Юрій Гульдас зазначив, що на своїй посаді він перебуває вже третій термін,  і зауважив, що проекти,  які успішно реалізовані у  Маловисківській  громаді – це заслуга всіх  працівників міської ради, а головний результат – це виправдати довіру своїх виборців.

Перед присутніми виступив поліцейський офіцер громади, який обслуговує дану територію, Сергій Сирота, проінформувавши про свою діяльність та графік прийому громадян.

 Чимало запитань у мешканців Лозуватської та Диминської територій було до головного лікаря КНП «Маловисківська лікарня»  Андрія Мащенка.

Зокрема, це відлагодженість контакту сімейного лікаря та спеціаліста певного медичного профілю та   послуги, які надаються згідно пакетів НСЗУ.

Також були і подяки на адресу головного лікаря за професійну роботу  та збереження закладу охорони здоров’я  на території Маловисківської громади.

У своєму виступі А.Мащенко проінформував присутніх, що пріоритетним на сьогодні для місцевої медицини є збереження багатофункціональності закладу та надання якісних медичних послуг.

Перед присутніми виступив начальник відділу земельних відносин міської ради Ігор Цибульський, який роз’яснив порядок приватизації присадибних ділянок та інші питання земельного законодавства.

Лозуватці цікавилися також долею Кущівського ставка та можливості його оренди.

Секретар міської ради Леся Постолюк роз’яснила присутнім порядок роботи із зверненнями громадян,  наголосивши, що усі проблемні питання мають бути вирішені, і кожен може спитати звіту за зроблену роботу зі своїх обранців.

Також серед проблем, які стоять сьогодні перед жителями згаданих територій – регулярність  транспортного сполучення  з центром громади Малою Вискою, подальша доля місцевої школи, безпритульні собаки , потреба у медпрацівникові в дошкільному закладі «Калинка», облаштування тенісного столу  у приміщенні Диминського ФАПу.

На зустрічі з міським головою була присутня депутатка міської ради  керівник агропідприємства «Агро-Віта» Зінаїда Мамедова . Зінаїда Володимирівна активно підтримує всю інфраструктуру Лозуватки та Диминого, а також волонтерські заходи. Дякуючи саме її підтримці вдається вирішити чимало нагальних питань Лозуватського старостинського округу.  

Зінаїда Володимирівна і того дня не залишилась осторонь при обговоренні проблем, які хвилюють мешканців старостинського округу.

На усі проблемні питання, що піднімалися у ході зустрічі, було надано відповіді, а також взято їх у роботу, з подальшим інформуванням мешканців старостинського округу про результати.

На завершення зустрічі, міський голова подякував присутнім за довіру, за бажання покращувати життя старостинського округу.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини