26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 13 червня 2024

12 червня 2024 року у м.Кропивницький відбувся тренінг по комунікації  “Сторінки громад у Facebook: оформлення, наповнення, просування”. Від Маловисківської громади у тренінгу  брали участь Даніїл Мироненко, Наталія Холодна, Інна Коваленко, Лілія Кошурко, Тріок Олександра. Тренінг проводився для формування в учасників  розуміння  важливості  реалізації комунікаційної стратегії через  соцмережу.

Цей  вже другий захід,  організований  громадською організацією «Територія успіху»  в рамках проєкту «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області», в якому бере участь Маловисківська міська рада.

Під час проходження тренінгу учасники підвищували рівень  обізнаності та розвивали  практичні  навички  щодо ведення сторінок у соцмережі Facebook для громад.  В ході зустрічі учасники отримали  корисні й актуальні інструменти та методи для ефективного ведення соцмереж і просування бренду громад в онлайн-просторі.

Про те, як відбувався тренінг, можна дізнатися, переглянувши фото звіт.

 

 

 

Проект «Партисипативний підхід до розвитку громад у Кіровоградській області» реалізується ГО «Територія успіху» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 
Опубліковано в Новини

   Необхідність наявності поліцейської  станції у громаді  передбачено проектом «Поліцейськиц офіцер громади», ініційованим керівництвом Національної поліції України у 2018 році. Метою проекту стало рішення забезпечити кожну громаду офіцером, який працюватиме на території цієї громади, знатиме її проблеми та спільно з місцевою владою вирішуватиме їх.

   Маловисківська міська територіальна громада 28 липня 2023 року підписала Меморандум про співпрацю та партнерство з Головним Управлінням Національної поліції в Кіровоградській області. В рамках проекту було розроблено та затверджено програму «Поліцейський офіцер громади» Маловисківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки. Згідно неї за кошти бюджету громади було придбано спеціалізований автомобіль для офіцерів.

  Протягом квітня-травня 2024 року для поліцейських було облаштовано приміщення під робочі місця та придбано все необхідне для належного забезпечення їх роботи та виконання функціональних обов’язків. Офіцери мають робочі місця у приміщенні ЦНАПу, що підвищить зручність для наших мешканців – прийшовши за адміністративною послугою, можна буде побувати і на прийомі у поліцейського громади.

  У своєму виступі міський голова Юрій Гульдас зазначив важливість даного проекту, зазначивши , що сьогодні поліцейський громади іде до мешканців з метою надати їм правовий захист і допомогти у вирішенні нагальних питань.

Перед присутніми на центральній площі Малої Виски, де відбувалося відкриття станції, виступив начальник Головного Управління Національної поліції  в Кіровоградській області полковник поліції Коз’яков  Роман Сергійович , який зазначив , що предметом меморандуму є координація зусиль та спільна діяльність сторін для забезпечення публічної безпеки і порядку у 16 населених пунктах Маловисківської громади. В рамках проекту Національна поліція забезпечує відокремлений підрозділ , який виконує свої повноваження на території територіальної громади.

  Далі присутнім були представлені поліцейські офіцери громади Олександр Кушнієнко та Сергій Сирота.

Присутні також переглянули службові приміщення , де працюватимуть і вестимуть прийом поліцейські офіцери громади.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини