26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 30 травня 2024

   Шановні колеги - депутати міської ради. Сьогодні, 30 травня, не відбулися пленарні засідання міської ради із – за неявки частини депутатів.  Звертаємося до Вас із закликом відновити роботу постійних комісій та міської ради, повернутися у зал засідань для роботи з прийняття рішень, важливих для наших мешканців та нашої громади вцілому.

Під час пленарного засідання  53 – ї  сесії міської ради, яке  відбулося 25 квітня ц.р., було оголошено перерву. Планувалося продовжити роботу сесії  2 травня, про що було видано відповідне розпорядження міського голови. На оголошене пленарне засідання прибуло 9 депутатів, що не давало можливості продовжити роботу сесії із–за відсутності кворуму. У травні місяці міським головою, в межах своїх повноважень, було видано розпорядження про чергову 54-у сесію, яка, згідно Регламенту міської ради 8 скликання, була запланована  на 30 травня ц.р.; а також видано розпорядження про продовження 53 – ї сесії, щоб  в той же день – 30 травня, щоб  завершити розгляд питань, які залишилися нерозглянутими на попередньому пленарному засіданні 53-ї сесії. Планувалося розпочати роботу о 9 годині ранку з розгляду питань 53 –ї сесії, після  закриття якої, о 10 годині ранку,  розпочати пленарне засідання 54 -ї сесії.

У визначений розпорядженням день, 30 травня,  на 9 годину ранку з’явилися у сесійну залу  десять депутатів з двадцяти шести. Така кількість  депутатів не дала  можливості закінчити розгляд питань 53 –ї сесії та провести  пленарне засідання 54 -ї сесії. В результаті залишилися нерозглянутими ряд дуже  важливих проєктів рішень.

До пленарного засідання 54 –ї сесійне не відбулися засідання постійних комісій, крім постійної комісії з гуманітарних питань.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положенням  про постійні комісії Маловисківської  міської ради  визначено, що всі питання, які виносяться на розгляд сесії, попередньо розглядаються профільною постійною комісією. Як наслідок, - розгляд  важливих питань – фінансових, з питань роботи житлово – комунального господарства, земельних, зміни до структури міської ради  та інших, які мають бути вирішені оперативно - відтерміновані на невизначений термін.

Наприклад, в зв’язку з невирішеним питанням про надання дозволу на укладання договору суперфіцію з Департаментом капітального будівництва Кіровоградської обласної військової адміністрації на користування земельною ділянкою, на якій розташована будівля Маловисківської гімназії №3,  складається критична ситуація з продовженням її  капітального ремонту та державним фінансуванням будівельних робіт. Залишається без розгляду питання виділення коштів на паливно – мастильні матеріали  для автомобілів поліцейських офіцерів громади, а їх робота  – це безпека наших мешканців, особливо в наш військовий  час.

Потребує також оперативного вирішення питання про надання допомоги військовослужбовцям ЗСУ  на їх клопотання. Тільки рішенням ради можна вирішити питання про одержання державної субвенції на надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами у сумі 210 тисяч грн. та інші важливі питання в галузі освіти, соціального захисту, водопостачання, оплати електроенергії, заробітної плати тощо.

Окреме питання про роботу постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою,  яка з лютого 2024 року не проводить засідання і не розглядає підготовлені проєкти рішень. На сьогодні  не розглянутими залишаються  125 проєктів рішень, які перекладаються з одного пленарного засідання на інше починаючи з 51 сесії, тобто з лютого місяця цього року. А це значить – не вирішуються питання про передачу присадибних ділянок у власність громадянам, передачі в оренду земель комунальної власності, що призводить до втрат сотень тисяч гривень надходжень до бюджету громади, не можуть набути  права власності на земельні ділянки громадяни, які оформили право власності на майно, яке там розташоване, та інші важливі питання, пов’язані із землекористуванням.

Організація роботи постійної комісії ради покладається на голову комісії Ніколенка Миколу Васильовича, якого особисто  закликаємо відновити роботу постійної комісії, зібрати засідання та розглянути підготовлені проєкти рішень  із земельних питань та  надати можливість раді розглянуті їх  і прийняти відповідні рішення.

На сьогодні місцевим органам  самоврядування державою передано багато повноважень, які можуть бути вирішені виключно радою. На разі заплановані до розгляду радою питання, які пов’язані з життям громади та питання державного значення. В умовах воєнного стану – фактично, в умовах війни, яка триває понад два роки, ми маємо згуртуватися  та об’єднатися в своїх зусиллях вистояти і забезпечити стабільну ситуацію у громаді. Які б не були гострі протиріччя і суперечності у депутатському корпусі міської ради, ми зможемо їх вирішити тільки шляхом конструктивного діалогу, зібравшись разом для спільної роботи.

Закликаємо вас, шановні колеги, до конструктиву. Тільки разом  -  міський голова та депутати, маємо  відновити роботу сесій міської ради. Цього від  нас чекають наші виборці.

 

Міський голова

Юрій ГУЛЬДАС

Депутати міської ради  восьмого скликання:

Володимир  ДІОРДІЦА

Ніна КАВУН

Інна КОВАЛЕНКО

Володимир КУЗЬМИЧ

Зінаїда МАМЕДОВА

Олександр НЕТРЕБА

Валерій ОНИПСЕНКО

Леся ПОСТОЛЮК

Дмитро ТЕРНОВИЙ

Віктор ТКАЧЕНКО

Опубліковано в Новини

   Громадська організація «Ветерани Маловисківщини» (голова Стас Пуцик) спільно з СергіємМотурнаком та громадською організацією «ВолонтериМаловисківщини» (координаторка групи - Ірина Кудря) проведуть 5 червня на центральній площі міста Мала Виска волонтерський захід «Підтримай свого захисника!», на якому планують збирати кошти для потреб ЗСУ, вʼязати маскувальні сітки, робити заготовки на окопні свічки, малювати листівки та малюнки для захисників, робити енергетичні мікси, тощо.

Акція пройде з 9:00 до 14:00.

Організатори запрошують прийти і підтримати своєю працею наших захисників. Адже все, що виготовиться того дня,поїде на фронт до військових, які боронять нашу українську державу від агресора - росії.

Акціюпідтримаютьблагодійники, які допомагають з придбанням необхідного матеріалу для маскувальних сіток, а також захід відбудеться при підтримці Маловисківської міської ради (голова Юрій Гульдас).

5 червня -робочий день, але більшість може приєднатися до заходуі в обідню перерву. Головне- бажання допомогти!

Організатори нагадують,що в будні дні, бажаючі можуть приєднатися до команди Євдокії Мамедової плести маскувальні сітки в колишньому приміщенні гімназії (з 9:30 до 14:00). Також завжди можете стати благодійником передавши цій команді кошти або матеріали на виготовлення маскувальних сіток. Бо допомагати нашій армії -обовʼязок кожного свідомого українця-патріота!

Не будьте байдужими! Прийдіть і зробіть свій вклад в Перемогу! Дійте!

Опубліковано в Новини
07.06.2024 Вишневе, в. Миру, в. 1-травня, в. Центральна, ТОВ «Карат».
10,19.06.2024 с.Мануйлівка. в. Польова, в. Водолазке, медпункт.
17.06.2024 м. Мала Виска, в. Р.Люксембург, биткомбінат, кафе-бар «Центральний», «Копілка»,
в.Центральна 18-24. Бібліотека, банк «Аваль», БТІ, нотаріус «Цимбадюк», М.Рада: школа-інтернат, в. Велігіна, маг.«Авілона», «Соколівські ковбаси», в. Тобілевича 15-101, в. Тобілевича 4 -96.
18.06.2024 - пр. Зарічний, арт. скважина, бар «Тетяна» в. Островського, в. Яблунева, в. Кооперативна, в. Молодіжна, В’. Колгоспна, в. Толстого, в. Чехова, в. 9 Травня, в. Щорса, в. Степова, в. Л.Панкова,
18.06.2024 Першотравневе, в. Карачунка, сільрада, с. Новоолександрівка.
18,28.06.2024 м. Мала Виска, СТОВ «Маяк», СТОВ «Златодар».
Опубліковано в Новини

   Як повідомили з відділу  освіти, молоді та спорту  Маловисківської громади 29 травня  2024 року на базі комунального закладу дошкільної освіти «Веселка» Маловисківської міської ради відбувся тематичний семінар для вихователів закладів дошкільної освіти Маловисківської територіальної громади, в рамках якого було розглянуто питання організації гри як джерела розвитку дитини.

Мова йшла про значення гри для становлення особистості, особливості її організації, використання дидактичних та розвивальних ігор на заняттях, роль вихователя у розвитку ігрової діяльності.

    У ході спільної роботи вихователі КЗДО «Веселка» та його філії – КЗДО «Калинка» провели з учасниками семінару ряд ігор, які можна використовувати у роботі з дошкільниками: Зіненко Вікторія Михайлівна  ("Математична галявина"),  Бровченко Світлана Григорівна ( логічні задачі, математичне лото),  Недільченко Людмила Сергіївна ("Незвичайна зачіска, або пригоди Кубика"), Сидоренко Світлана Віталіївна (цікаві досліди з фарбою), Маковська Людмила Анатоліївна ( «Нейродоріжки для малят.Їх вплив на розвиток дитини»), Решетова Валентина Іванівна ( робота з кінетичним піском), Вербовська Оксана Миколаївна ( психологічна руханка та аромотерапія), Попович Тетяна Михайлівна ( «Пройди Legoдоріжку»),

Пронь Лілія Юріївна (сенсорно-пізнавальний розвиток: гра"Сортувальник"),

( Данищук Інна Олександрівна ( робота з крупами: "Знайди сховану геометричну фігуру"). Музичний керівник Гершкул Олена Андріївна організувала в ході роботи семінару музичний релакс для учасників заходу,

- головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Шведенко Людмила Олександрівна порекомендувала кілька вправ для розвитку асоціативного мислення та зв’язного мовлення за допомогою Lego .

На завершення семінару педагоги вчергове дійшли висновку, що гра має бути головною діяльністю дошкільників, під час якої діти вчаться висловлювати свої думки, можуть приміряти рольові моделі, зростати психологічно та розвивати емоційний інтелект. Адже гра – це шлях дітей до пізнання світу, в якому вони живуть і який вони покликані змінити.

Опубліковано в Новини

Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі - Порядок № 893).

Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або II групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.

Розмір компенсації такого облаштування для працівника І групи інвалідності не може перевищувати 15 мінімальних заробітних плат (встановленої законом на І січня календарного року, в якому приймається таке рішення) та становить наразі 106,5 тис грн, для працівника з II групою інвалідністю - 10 мінімальних заробітних плат та становить наразі 71 тис грн. Будь-які вимоги до мінімального розміру компенсації не встановлено.

Облаштування робочого місця - це комплекс заходів та засобів, вжитих роботодавцем для адаптації та розумного пристосування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю згідно з документом, в якому визначена така рекомендація, з урахуванням потреби такої особи.

Джерелами фінансування компенсації є кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та інших джерел, не заборонених законодавством.

Перелік допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, за які надається компенсація роботодавцю за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю, визначений в додатку І до Порядку№ 893.

Для отримання компенсації роботодавець подає до центру зайнятості розташованого за місцем провадження діяльності роботодавця:

  • заяву щодо надання компенсації за формою, визначеною додатком 2 Порядку № 893;
  • копії документів, які підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю та придбання роботодавцем допоміжних засобів для облаштування робочого місця.

Заява може бути подана:

  • особисто до центру зайнятості у паперовій формі;

 

- в електронній формі:

засобами офіційного вебсайту Державного центру зайнятості (за наявності технічної можливості);

за допомогою засобів електронних комунікацій шляхом надсилання заяви з накладенням електронного підпису, ш,о базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, на офіційну адресу електронної пошти відповідного центру зайнятості;

засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (за наявності технічної можливості).

Роботодавець подає заяву протягом 90 календарних днів з дня працевлаштування особи з інвалідністю.

Пунктом 7 Порядку № 893 визначено підстави, за якими не надається компенсація.

Рішення про надання або відмову в наданні компенсації приймається регіональним центром зайнятості протягом 10 робочих днів з дня подання документів, передбачених пунктом 6 Порядку № 893, та оформляється наказом регіонального центру зайнятості.

Компенсація виплачується протягом п’яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця.

Інформаційно-презентаційні матеріали ш,одо отримання компенсацій роботодавцями за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю розмщені у вільному доступі на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості у рубриці «Роботодавцям» за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/.

За додатковою консультацією можна звернутися до Державного центру зайнятості за телефоном (044) 244-94-64 (відділреалізації активних програм зайнятості).

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини