26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 28 травня 2024

АТ «Укрпошта» повідомляє про можливість сплати податку на землю, податку на доходи фізичних осіб у вигляді мінімальних податкових зобов’язань (МПЗ), податку за нерухоме майно та інших обов'язкових платежів до бюджету у відділеннях поштового зв’язку з мінімальною комісією:
 
·        при наявності в населеному пункті автоматизованого відділення Укрпошти здійснити платіж можна в касі відділення або листоноші вдома, комісія становитиме від 10 грн.
 
·        якщо в населений пункт приїздить пересувне відділення Укрпошти, то здійснити платіж можна за графіком роботи такого відділення або вдома листоноші села, комісія становитиме фіксовані 15 грн.
 
 Сплата податку на майно безпосередньо впливає на рівень наповнення місцевих бюджетів, а відтак і розвиток територіальних громад.
 
 З метою своєчасної сплати всіх необхідних платежів населенням Вашої громади, просимо інформувати платників про найбільш зручний спосіб оплати та мінімальну вартість послуг, що пропонує Укрпошта.
 
Вдячні за співпрацю!
Опубліковано в Новини

    Українська мережа за права дитини впроваджує проект , спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених в рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків.

Під час повномасштабної війни країна-агресорка перемістила тисячі українських дітей в рф, на підконтрольні їй території України,  а також в Білорусь; нав’язала їм російське громадянство, примусово влаштувала у російські прийомні родини та створила перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною.

Чимало дітей через різні причини опинилися на захоплених росіянами територіях без біологічних батьків , і ворог перешкоджає  вивезенню цих дітей на вільну територію України для возз’єднання з рідними сім’ями.

Мета проекту – розшукати і повернути додому якнайбільше українських дітей , переміщених в рф або на непідконтрольні уряду України території, а також вивезти на  територію вільної України дітей, які опинилися в окупації  без батьків; підготувати батьків/відповідальних дорослих до возз’єднання з дітьми, надалі підтримувати возз’єднані родини шляхом роботи з ними соціальних  працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів.

Організатори інформаційної кампанії «Дитину повернути додому не страшно» сподіваються , що участь у ній допоможе ще більшій кількості сімей , діти яких переміщені в рф або на непідконтрольні уряду України території, дізнатися про проект та повернути своїх дітей на територію вільної України.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини