26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 23 травня 2024

Маловисківські ЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» повідомляють про те, що в червні 2024 року будуть проводитись планові роботи з тимчасовим відключенням споживачів, а саме з 09:00 до 17:00 год:

 

    07.06.2024 с. Вишневе, в. Миру, в. 1-травня, в. Центральна, ТОВ «Карат».

    10,19.06.2024 с. Мануйлівка. в. Польова, в. Водолазко, медпункт.

           17.06.2024 м. Мала Виска, в. Р.Люксембург, биткомбінат, кафе-бар«Центральний», «Копілка»,                   

   в.Центральна 18-24. Бібліотека, банк «Аваль», БТІ, нотаріус «Цимбалюк», М.Рада. школа-інтернат, в. Велігіна, маг.«Авілона», «Соколівські ковбаси», в. Тобілевича 15-101, в. Тобілевича4 -96.

           18.06.2024 - пр. Зарічний, арт. скважина, бар «Тетяна» в. Островського, в. Яблунева, в. Кооперативна, в. Молодіжна, ^ Колгоспна, в. Толстого, в. Чехова, в. 9 Травня, в. Щорса, в. Степова, в. Л.Панкова,

           18.06.2024 с. Першотравневе, в. Карачунка, сільрада, с. Новоолександрівка.

           18,28.06.2024 м. Мала Виска, СТОВ «Маяк», СТОВ «Златодар».

Опубліковано в Новини

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує активну молодь Маловисківської громади до участі у програмі «Молодь зміцнює Україну».

Це Всеукраїнська програма для молодих людей віком 18-35 років, котрі беруть активну участь у розвитку своєї громади та міста або є представниками організацій громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, держслужбовцями, представниками медіа, соціальними підприємцями, волонтерять у напрямках освіти та молодіжної роботи, студентського самоврядування робота з ВПО та інше.

Навчання допоможе їм прокачати навички проектного менеджменту, підсилити власну оргспроможність та долучитися до спільноти однодумців. Навчання відбуватиметься впродовж липня-серпня 2024 року.

Участь у навчанні безкоштовна. Програма базується на інноваційних методах навчання та передбачає теми проектного менеджменту, державотворення, управління людським ресурсом, а також пропонує менторство та можливості для професійного зростання. На переможців програми чекає можливість виграти малий грант на свій проект або шанс на тижневу навчальну поїздку за кордон. Набір триває до 30 травня включно. Зареєструватись на навчання можна за посиланням

Опубліковано в Новини
Четвер, 23 травня 2024 07:23

Про нову програму «ГрінДІМ»

      04 травня 2024 року державною установою «Фонд енергоефективності» презентовано нову Програму «ГрінДІМ», яка спрямована на стимулювання використання альтернативних джерел енергії. Програма вступила в дію з 07 травня 2024 року. Учасниками даної Програми можуть стати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи. За Програмою «ГрінДІМ» Фонд енергоефективності надаватиме фінансування на часткове відшкодування вартості: 1. обладнання та матеріалів: теплові насоси — джерело теплової енергії — ґрунт, вода або повітря (для потреб опалення та гарячого водопостачання); сонячні електростанції (СЕС) відповідно до технічних вимог; 2. сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проєкту. За умовами Програми Фонд енергоефективності надаватиме фінансування її учасникам у формі гранту на безоплатній та безповоротній основі. Сума гранту - 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку. Грант включає часткову компенсацію вартості основного обладнання, додаткових необхідних матеріалів та сертифікації енергетичної ефективності. На встановлення СЕС учасники зазначеної програми можуть отримати 1 млн.грн, а на встановлення теплових насосів - 2 млн. грн

Опубліковано в Новини
Четвер, 23 травня 2024 05:29

23 травня – День Героїв

В Україні відзначають День Героїв - борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, захисників України сьогодні.

    Ідея цього свята виникла у міжвоєнні роки в середовищі українських націоналістів з метою вшанування пам’яті борців, які захищали незалежність та вільний вибір України. Дата 23 травня  була  вибрана з огляду на те, що 23 та 25 травня були вбиті лідери українського визвольного руху Євген Коновалець та Симон Петлюра. Також у травні за суперечливих обставин у Києві загинув ідеолог українського самостійництва Микола Міхновський.

  Сьогодні ми вшановуємо тих, хто несе в собі дух сміливості, жертовності та патріотизму. Таких героїв поміж нас багато, в різних куточках нашої країни. Вони захищають нашу землю, нашу свободу та незалежність. Це вояки на передовій, які з ризиком для власного життя борються за мир і безпеку наших родин. Це волонтери, які невпинно допомагають військовим, надаючи необхідну підтримку та допомогу. Це медики, які рятують життя і лікують поранених. Також серед наших Героїв є люди невійськових професій, які віддають усе, щоб допомогти постраждалим від війни. 

   Ідея пам’ятної дати, яка б вшановувала борців-героїв, зародилася в національно-визвольному русі під час Другої світової війни. Її запровадили постановою другого Великого збору ОУН у квітні 1941 року. Згодом День Героїв відзначала українська діаспора.

  У незалежній Україні День Героїв 23 травня стали відзначати більшою мірою після нападу росії у 2014 році.

  Вумовах воєнного стану кожне місто саме вирішуватиме, як саме відзначати Свято Героїв. У багатьох містах в цей день проходять пам'ятні заходи на честь загиблих у війні, а також покладають квіти біля пам'ятників героям України. 

 

За матеріалами Українського інституту Національної пам’яті

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини