26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 22 травня 2024

     21 травня 2024 року відбулося засідання організаційного комітету з питань відзначення на території Маловисківської міської територіальної громади Міжнародного Дня захисту дітей за участі міського голови Юрія  Гульдаса , заступника міського голови Алли  Жовтило, секретаря  міської ради Лесі Постолюк , начальника відділу освіти, молоді та спорту Анни Гончарової, директора Маловисківського ДЮЦ «Вись»  Володимира Кузьмича  та представників інших, причетних до проведення заходу,  служб.

 Зазначалося, що до проведення  заходу повинні залучитися:  відділ з питань мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  міської ради , щоб забезпечити безпеку учасників  під час проведення заходів з нагоди Дня захисту дітей, забезпечити  доступ їх  до укриттів, найближчих до місця проведення; працівники КП «Мала Виска МКП» проведуть роботи з благоустрою території;  поліцейські офіцери громади забезпечать чергування та охорону громадського порядку .

З керівниками закладів  буде проведено інструктаж щодо безпечного перебування дітей під час проведення заходів, а у разі повітряної тривоги – переміщення їх та всіх учасників до найближчих укриттів.

Передбачається підвезення дітей  на захід в м.Мала Виска  шкільними автобусами з територій старостинських округів, а також забезпечення участі у заходах дітей внутрішньо переміщених осіб та інших пільгових категорій .

Що стосується організації самого  свята Дня захисту дітей, то розпочнеться воно з ходи учасників заходу та пробігу велосипедистів по центру міста до місця проведення  (задля безпеки учасників заходу про місце та час буде повідомлено телефонограмою усі заклади освіти громади).

Передбачається, що свої досягнення продемонструють юні та дорослі спортсмени Маловисківської громади.  На учасників  також чекають концерт та майстер-класи декоративної  та інших тематик, які представлятимуть вихованці ДЮЦу «Вись» та ПТУ № 16 м.Мала Виска, традиційний малюнок на асфальті.

В рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей також пройде вручення премій обдарованим учням Маловисківської громади.

Наші діти мають постійно відчувати яскраві моменти  дитинства навіть і умовах війни.

Задля такої мети усі дорослі мають об’єднати свої зусилля, щоб діти  могли зануритися у атмосферу  щастя, усмішок і щирої дитячої радості.

       Кожна дитина повинна мати дитинство, яке має бути під захистом: захистом прав, здоров’я і життя. А ще діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог, адже нинівся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини