26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 20 травня 2024

       20 травня традиційну апаратну нараду за участю заступників, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств, підпорядкованих міській раді, провів міський голова Юрій Гульдас.

    Активно розпочали свою роботу поліцейські офіцери громади:  на минулому тижні вони протягом двох днів працювали на території Олександрівського старостинського округу, де проводили профілактичні бесіди з місцевими жителями. Незабаром подібні зустрічі відбудуться на території інших старостинських округів та у м.Мала Виска. З цим пов’язана і актуалізація питання про більш суворе дотримання мешканцями Маловисківської громади комендантської години.

    Минулого тижня у населених пунктах громади  відбувалися поминальні дні. До цих подій  кладовища були приведені у належний стан. Однак благоустрій територій продовжується,  і найважливіше питання зараз - косіння трави вздовж узбіч доріг та біля будівель бюджетних установ.

    Традиційно у весняно-літній період роботи комунальникам вистачає. Так, працівники КП «Мала Виска - МКП», крім скошення трави, займалися прибиранням берегової зони у м.Мала Виска, упорядкуванням  клумб та поливом висаджених навесні зеленних насаджень.

    З настанням жаркої погоди та початку сезону садіння розсади мешканцями громади суттєво зростає споживання води. Тому у окремих мікрорайонах міста вона або відсутня, або подається малим напором. Це питання треба врегулювати, адже не повинно бути так, що одні жителі буквально заливають водою свої городи, а інші не мають води для задоволення елементарних побутових потреб.

    Також тривають роботи по встановленню  та відновленню вуличного освітлення у населених пунктах громади, зокрема, у Малій Висці  та Паліївці.

    Насиченим є життя галузі освіти наприкінці навчального року.

Так, широко і змістовно були проведені заходи, присвячені Дню вишиванки, у закладах загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних установах.

   Наразі розпочато підготовку до відзначення у Маловисківській громаді Міжнародного Дня захисту дітей, яке відбудеться 1 червня.

Очікується, що воно пройде у міському парку. Більш детальна інформація буде розміщена на сайті міської ради ближче до дати проведення.

   Продовжується забезпечення паливом освітніх установ. Також на постійному контролі – стан укриттів та захисних споруд.

Закінчується навчальний рік і у Маловисківській мистецькій школі. Цього року заклад має 49 випускників. Незабаром відбудеться Звітний концерт учнів та викладачів музичного закладу.

   На 30 травня запланована 54-та сесія Маловисківської міської ради, яка розглядатиме ряд актуальних питань для життєдіяльності громади.

   Тиждень розпочався у звичному режимі, але не треба забувати, що в нашій Україні йде війна. Щодня Сили Оборони мужньо забезпечують відсіч ворогу. І від кожного з нас сьогодні має прийти  посильна допомога. Кожен має бути волонтером і допомагати в протистоянні ворогу. Закликаємо мешканців громади, які ще не задіяні до роботи волонтерських груп, долучитися до спільнот,  які плетуть маскувальні сітки, збирають кошти і готують передачі для наших захисників, збирають допомогу для госпіталів та лікарень, де проходять  лікування  наші поранені військовослужбовці. Ворога здолаємо спільними зусиллями!  

Слава Україні!

 

 

Опубліковано в Новини