26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 13 травня 2024

   13 травня відбулася щотижнева апаратна нарада керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств, підпорядкованих міській раді,  яку провів міський голова Юрій Гульдас.

 На початку наради міський голова наголосив на популяризації роботи поліцейських офіцерів громади О.Кушнієнка та С.Сироти. В короткі терміни будуть організовані  зустрічі офіцерів громади з мешканцями міста Малої Виски та населених пунктів старостинських округів , під час  яких усі бажаючі зможуть дізнатися про роботу поліцейських офіцерів громади  та порядок вирішення питань дотримання громадського правопорядку , які виникатимуть.

Продовжується благоустрій територій міста Малої Виски та населених пунктів старостинських округів. На сьогодні це скошення трави, прибирання та вивезення сміття від кладовищ перед поминальними днями, упорядкування пам’ятних місць,  ремонт дорожного полотна та інші.

Робота по збору допомоги Збройним Силам України не припиняється. Так, нещодавно ми відзначали Великдень. У ці дні на територіях старостинських округів були зібрані великодні кошики для ЗСУ і відправлені нашим захисникам.

Травень є місяцем підбиття підсумків у освітній галузі. Наразі здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти готуються до здачі НМТ, до проведення останніх дзвінків у закладах освіти , які пройдуть 31 травня, а у Мануйлівській гімназії 7 червня,  та випускних вечорів.

Тривають роботи з облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти та  ремонт Маловисківської гімназії №3.Також відбувається підвезення дров для опалення навчальних закладів у рамках підготовки до майбутнього осінньо – зимового  періоду.

За весняними турботами мешканці Маловисківської громади не забувають завдячувати нашим захисникам та захисницям , тому активно допомагаємо  нашим  волонтерам, які сприяють ЗСУ, і віримо у Перемогу України!

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини