26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 10 травня 2024

П'ятниця, 10 травня 2024 08:20

Увага! Планові відключення світла!

   МвЕм ПрАТ «Кіровоградобленерго» повідомляють про те, що у травні 2024 року будуть проводитися  планові ремонтні роботи з тимчасовим відключенням споживачів.

Так, 17 травня з 9.00 до 16.00 КТП-390 не буде світла у мешканців вулиць Зарічна, Колгоспна.

20 та 21 травня з 9.00 до 11.00проводитимуться ремонтні роботи у Малій Висці на ділянці вулиці Велігіна від міського ринку і Будинку культури до будівлі  Маловисківського ліцею імені Юрія Кондратюка, село Мануйлівка:вулиця Польова, гараж, контора, СФГ «Славутич», вулиці Нижня та Водолазка.

Енергетики вибачаються за тимчасові незручності і за більш детальною інформацією радять звертатися до цілодобового колцентру за номером телефону -0-800-501-148.

 

Опубліковано в Новини

   ЦейДень– прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Доземний уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, переживання і молитви, які допомагають нам у житті, за Ваші терпіння, витримку, мудрість і мужність.

Ваше покликання – бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині. Нехай у Вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення дітей, асерця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, а удомі -тепло, затишок, достаток і радість.

Нині серце кожної української матері крається і болить нестерпно від усього того горя, яке принесла війна на нашу землю. Щодня у молитвах наші рідні просять у Всевишнього миру Україні та захисту для її дітей.

Любі мами! Спасибі за життя і безмежну любов, за Ваші терпіння, витримку,  віру у кожного сина, доньку і нашу Перемогу!Ви виховали чудових дітей, якими пишаєтьсяУкраїна і весь світ. Так хочеться, щоб Ви посміхались і були щасливими, щоб якнайменше було сліз у Ваших очах.

Хай переможнавесна подарує вам щасливі посмішки. Господньогоблагословення  усім матерям і їх родинам!

Україна Переможе!

З повагою міський голова                                                         Юрій  ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

   На порядок денний  було винесено 58 питань.

Про схвалення офіційного висновку щодо перевиконання дохідної частини загального фонду міської територіальної громади за січень-квітень 2024 року інформувала начальник фінансового управління міської ради Лариса Похила.

 Члени виконавчого комітету  розглянули декілька питань, що стосуються галузі освіти. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова інформувала присутніх про затвердження Плану заходів з літнього відпочинку дітей та підлітків у 2024 році;  про схвалення програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на 2024-2027 роки та про схвалення Звіту про виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2023 роки за 2023 рік.

Члени виконкому розглянули ряд питань, що стосуються служби у справах дітей. Це, зокрема, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Такий статус буде надано 17 дітям. Інформував начальник служби у справах дітей Павло Захватихата.

Виконком розглянув питання про виділення компенсації фізичним особам , які надають соціальні послуги та проживають на території громади. Також дев’ятьом громадянам схвалено  виділення допомоги на лікування,  двом – матеріальної допомоги на поховання, окрім того, схвалено матеріальну допомогу на поховання та матеріальну допомогу сім’ям загиблих військовослужбовців Романа Сосновського та Дениса Бідного. З даних питань членів виконкому інформувала начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

Про затвердження переліку захисних споруд цивільного захисту на території громади  присутніх на засіданні членів виконавчого комітету інформувала начальник відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи , надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентина Крячко.

Розглянуто ще ряд питань, серед яких - зарахування громадян на квартирний облік, дозволи на видалення дерев, ремонт балкону у житловому будинку, на розташування пересувної кав’ярні на базі автомобіля та інші.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини