26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 03 квітня 2024

       Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 15 березня 2024 року внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918.

       Зазначеним документом передбачено виділення коштів з державного бюджету для надання підтримки за такими напрямами:

       бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності – у розмірі 4000 гривень;

       спеціальна бюджетна дотація для утримання від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів) - у розмірі 7000 грн. на одну корову;

       спеціальна бюджетна дотація для утримання від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець – у розмірі 2000 грн. на одну голову.

       Бюджетні кошти надаються для покриття понесених витрат на проведення польових робіт, оплату спожитої електроенергії та ветеринарних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, добрив, утримання корів, маточного поголів’я овець та/або кіз.

       Для отримання фінансової підтримки згідно з вищезазначеним Порядком суб’єктам господарювання необхідно:

       Крок 1. Провести ідентифікацію та реєстрацію тварин відповідно до законодавства у період

з 1 квітня до 1 травня. За консультаціями та довідками з питань ідентифікації можна звернутися до ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»

(м. Кропивницький, вул. Михайлівська, буд. 86, роб. тел. 067 234 47 05);

      Крок 2. Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі. За консультаціями з питань реєстрації можна звернутися до департаменту агропромислового розвитку

(м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, буд. 84, каб. 216, роб. тел. 247788, 06616152 87);

      Крок 3. Після оприлюднення у Державному аграрному реєстрі оголошення про початок прийому заявок, подати через електронний особистий кабінет заявку на отримання бюджетних коштів за необхідними напрямами з 1 травня по 30 червня поточного року. На заявку накладається електронний підпис отримувача;

      Крок 4. Одночасно з поданням заявки отримувач підписує договір з Укрдержфондом про надання підтримки шляхом накладання електронного підпису на заяву про приєднання до договору. У договорі обов’язково необхідно зазначити обрані з переліку напрями витрат, на покриття яких використовуються кошти, невиконання або неналежне виконання яких є підставою для повернення отримувачем отриманих коштів;.

      У разі невідповідності заявки встановленій формі або надання неповної інформації, посадова особа Укрдержфонду, яка розглядає заявки, приймає рішення про залишення заявки без руху.

      Укрдержфонд протягом десяти робочих днів з дня надходження заявки перевіряє подані заявки та відомості про отримувача, які містяться в Державному аграрному реєстрі, на відповідність вимогам зазначеного Порядку, визначає обсяг бюджетних коштів за кожним отримувачем в межах бюджетних асигнувань.

      Укрдержфонд через особистий електронний кабінет повідомляє отримувача про погодження із зазначенням обсягу підтримки або відмову у погодженні поданої заявки із зазначенням причин відмови.

       За консультаціями щодо опрацювання заявок можна звернутися до Кіровоградського відділення українського державного фонду підтримки фермерських господарств (м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, буд. 84, каб.415,

роб. тел. 24 33 40, 0665248550);

      Крок 5. Отримувач самостійно відстежує опрацювання своєї заявки через особистий електронний кабінет Державного аграрного реєстру та своєчасно реагує на повідомлення у ньому щодо здійснення всіх необхідних дій для руху заявки, усунення недоліків та її затвердження;

      Крок 6. Протягом семи календарних днів з дати погодження Укрдержфондом заявки із зазначенням обсягу підтримки отримувач підписує додаток до договору шляхом накладання електронного підпису;

      Крок 7. Отримати спеціальну бюджетну дотацію на рахунок відкритий у банку.

Опубліковано в Новини

   До мешканців Маловисківської громади завітала директорка фонду Ольга Ковальова-Алокілі.

Про важливість і своєчасність подібних заходів для розвитку підприємництва у Маловисківській    громаді говорив міський голова Юрій Гульдас.

   На заході, організованому Маловисківською міською радою,  говорили про інструменти фінансової підтримки, які доступні для нових та існуючих підприємств та підприємців. Директорка фонду Ольга Ковальова-Алокілі розповіла присутнім про можливості отримання фінансової допомоги для початківців, а також – про грантові програми на розвиток власної справи, які сьогодні діють. Вона також ознайомила присутніх з успішними бізнес-проектами ,які вдалося реалізувати завдяки підтримці  Регіонального  фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області. Діалог з місцевими підприємцями став цікавим і насиченим.

   Присутні обговорили питання залучення фінансових ресурсів для стартапів, просування бізнес-ідей на ринку, взаємодію з місцевими органами влади та іншими державними структурами.

   Про підтримку підприємницької діяльності   Маловисківським управлінням  Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості говорила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маловисківського управління Лариса Ліпінська.

«Мета наших зустрічей полягає не тільки в наданні підтримки підприємництву, але й у сприяннірозвитку економіки громад, адже після таких заходів кожен вже має уявлення, як зробити перший крок до власної успішної  підприємницької  діяльності та створення робочих місць в своїй громаді , надання усієї необхідної інформації щодо ефективного використання фінансової підтримки та інших ресурсів, що допоможуть реалізовувати бізнес-ідеї   та просувати їх на ринку», – підбила підсумки заходу Ольга Ковальова-Алокілі.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини