26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 26 квітня 2024

  Управління у справах ветеранів Кіровоградської обласної військової адміністрації повідомляє, що 29 квітня 2024 року о 10 .00

відбудеться зустріч з представниками АТ «Ощадбанк» щодо початку нового Проєкту на фінансування «Бізнес 4.5.0».

 Суть цього Проєкту полягає у створенні платформи для фінансування та надання бізнес-консультацій щодо започаткування або розвитку власного бізнесу ветеранів та їх родин.

Метою створення Проєкту є надання доступних умов для ветеранів щодо забезпечення власних родин та повернення до мирного життя як власник бізнесу.

Враховуючи зазначене, просимо взяти участь та залучити ветеранів та членів їх родин у робочій зустрічі он-лайн за посиланням.

Опубліковано в Новини

  Вела засідання заступник міського голови Алла  Жовтило.

Мова велася про перейменування вулиць та провулків на території Маловисківської  міської ради.  У обговоренні  питання взяли участь  начальник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Білоног, спеціаліст відділу Олег Горбунов, староста
Миролюбівського старостинського округу Наталя Ткаченко та староста Олександрівського старостинського округу Валерій Бобринець, директор Мануйлівської гімназії - закладу дошкільної освіти Сергій Щербак та вчитель історії Маловисківської гімназії № 4 громадська діячка Олена Мазур.

 Керуючись ст.42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законами України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про заборону пропаганди російського нацистського тоталітарного режиму в Україні, збройної агресії російської федерації як держави-терориста проти України, символіки воєнного вторгнення російського нацистського тоталітарного режиму в Україну», «Про географічні назви», «Про забезпечення функціонування української мови як державної», листа Кіровоградської обласної військової адміністрації № 01-18/500/0.4  від 8 серпня 2023 року , яким визначено термін перейменування топонімічних назв до 26 травня  та відповідно до протоколу комісії,   вирішено перейменувати вулиці у Малій Висці: вул.Мічуріна на вул.Музичну, вул.9 Травня на вул.Козацьку;  у с.Краснопілка: вул. Мічуріна на вул.Володимира Симиренка ; у с. Паліївка: вул. Мічуріна на вул.Бузкова;  у с.Миролюбівка: вул. Мічуріна на вул.Яблунева,; у с.Олександрівка: вул.Красна на вул. Андрія Балана.

Опубліковано в Новини

   Аваріяна Чорнобильській АЕС стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Вона  забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології.

 З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи та ліквідаторів наслідків аварії.

Багатоденну пожежу намагалися загасити сотні пожежників та працівників аварійних служб. Багато з них згодом померли від променевої хвороби. Понад 100 тисяч жителів найближчих населених пунктів були евакуйовані після аварії.

Тому сьогодні слово «Чорнобиль» - це не лише назва місця катастрофи, а й слово - синонім безпрецедентної мужності та героїзму пожежників, військових, інженерів, вчених, усіх, хто був причетний до захисту людей він наслідків «мирного атому».

Ліквідатори виграли свою війну з мирними атомом і назавжди залишилися Героями. Врятували сотні тисяч життів українців та інших європейських народів.

Щиро дякую усім тим, хто йшов у ядерне пекло рятувати всіх нас, розуміючи небезпеку, усвідомлюючи наслідки.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

З повагою міський голова                                                         Юрій ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини