26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 22 квітня 2024

   Війна продовжується, і ворог  продовжує масовані обстріли критичної інфраструктури , особливо енергосистеми України. Надзвичайно потерпають від цього Харківщина та Запоріжжя.

Тому, Маловисківська громада вирішилила долучитися до формування і збору допомоги для цих областей.

Як повідомив заступник міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Олександр Бакалінський , відповідно до потреби мешканців Харківщини та Запоріжжя від структурних підрозділів, старостатів , підприємців, Церкви Божої Маловисківської територіальної громади було надано допомогу будівельними матеріалами, павербанками, подовжувачами , поліетиленовою плівкою, а також продуктами харчування.

Дякуємо всім, хто долучився до такої потрібної та важливої справи.

 
Опубліковано в Новини

   22 квітня відбулася щопонеділкова апаратна нарада, яку вів перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський.

Головною подією апаратної наради стало представлення присутнім двох офіцерів громади – це майор поліції поліцейський офіцер громади Олександр Кушнієнко та поліцейський офіцер громади старший лейтенант Сергій Сирота. Вони працюватимуть згідно меморандуму, підписаного Національною поліцією з Маловисківською міською радою.

Поліцейські офіцери громади ознайомили присутніх зі своїми функціональними обов’язками, а це вирішення усіх проблем правоохоронного порядку на території Маловисківської громади, виконання дозвільної системи, нагляд за правилами дорожнього руху, створення безпекових проектів та ініціатив, інше.

У присутніх – старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств, працівників структурних підрозділів виникло чимало запитань до поліцейських офіцерів громади. Цікавило місце розташування цієї служби (поки що, це приміщення міської ради, де працює фінвідділ), правила спілкування громадян з офіцерами громади, швидкість реагування на оперативні події. Офіцери громади докладно відповіли на запитання, пообіцявши плідно співпрацювати з місцевою владою.

Недавня негода внесла свої корективи щодо проведення заходів благоустрою, до того ж на всіх територіях старостинських округів довелося ліквідовувати її наслідки. Але роботи з благоустрою тривають.

 Олександр Бакалінський зауважив, що мешканці громади активно включилися і зібрали необхідну допомогу – а це павербанки та подовжувачі – для Харківської та Запорізької областей, чиї енергосистеми найбільше постраждали від масованих обстрілів ворога.

Також було відзначено благодійників, які постійно підтримують волонтерів та надають допомогу ЗСУ. Це керівник фермерського господарства «Гульдас» Тетяна Гульдас та керівник СТОВ «Паліївська» депутат міської ради  Олександр Ніколенко.

Декілька помітних подій заплановано у Маловисківській громаді на п’ятницю, 26 квітня.У Помічній Новоукраїнського району відбудеться відкладений раніше з поважної причини волонтерський захід, де візьмуть участь творчі волонтери з Маловисківської громади. Також 26 квітня має відбутися комісія з питань перейменування (найменування) вулиць, провулків, площ на території Маловискіської міської  ради, щоб остаточно вирішити питання про перейменування усіх топографічних об’єктів, які підлягають перейменуванню у рамках закону про декомунізацію.

26 квітня Україна відзначає чергові роковини з Дня Аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня у навчальних  та клубних закладах Маловисківської громади відбудуться заходи, присвячені цій події.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини