26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 17 квітня 2024

   В черговий раз працівники міської ради та підпорядкованих структурних підрозділів і комунальних підприємств   за власні кошти придбали два  дрони  FPVта передали  військовослужбовцям 65- ї окремої  механізованої  бригади через Олександра Кобелецького.

17 квітня 2024 року до Маловисківської міської ради завітав військовослужбовець Збройних Сил України - молодший сержант  Олександр Кобелецький з 65-ї  окремої  механізованої  бригади.

Так співпало, що допомога співпала з другою річницею заснування військового підрозділу (створена 65 ОМБр 16 квітня 2022 року) . Таким чином  службовці та працівники комунальних підприємств  нашої громади  привітали з цієї нагоди військовослужбовців 65 ОМБр, передавши їм 2 FPV дрони.

Дрон, як зазначив Олександр Кобелецький,   дуже необхідний для ведення бойових дій на сучасному етапі війни, тож ця допомога надзвичайно вагома , цінна та доречна. Військовослужбовець  висловив вдячність за допомогу , яку надає Маловисківська міська рада військовим його бригади.

Опубліковано в Новини

  16 квітня юні парламентарі з Маловисківського міського парламенту дітей завітали до міської ради, де зустрілися із заступником міського голови Олександром Бакалінським.

Діти прийшли до посадовця з пропозицією проекту про партнерство у галузі створення зеленої громади на прикладі циркулярної економіки для сталого розвитку.

Спочатку відбулося представлення проекту, а далі продемонстрували  його презентацію.

Основна ідея проекту  полягає в тому, щоб ресурси використовувалися ефективно та максимально продуктивно, а відходи перероблювалися знову в ресурси. Це передбачає поновлювальну енергію, переробку відходів, делокалізацію виробництва, управління відходами, розвиток місцевої альтернативної енергетики.

На місцевому рівні це зменшення кількості відходів, що надходять на сміттєзвалище, збільшення кількості місцевих робочих місць за рахунок розвитку місцевого виробництва та обслуговування та підвищення свідомості мешканців громади щодо питань сталого розвитку та циркулярної економіки.

Заступник міського голови розповів вихованцям міського парламенту дітей як органи місцевого самоврядування вирішують ці питання, які проекти уже розробені та виконуються міською радою та про плани на майбутнє. Також О.Бакалінський подякував дітям за увагу до таких важливих і актуальних питань.

 Спілкування було продуктивним і корисним.

Опубліковано в Новини