26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 16 квітня 2024

Вівторок, 16 квітня 2024 12:16

Проекти рішень 53-ї сесії

Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2023року № 1851«Про бюджет Маловисківської міської територіальної громади на 2024 рік»
Про ліквідацію Олександрівської філії «Початкова школа –заклад дошкільної освіти» Комунального закладу «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса» Маловисківської міської ради Кіровоградської області», Філії «Миролюбівська гімназія» Комунального закладу «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса» Маловисківської міської ради Кіровоградської області», внесення змін в Статут Комунального закладу «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса» Маловисківської міської ради Кіровоградської області та затвердження в новій редакції
Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Маловисківської міської ради на 2024-2026 роки
Земельні питання
Земельні питання перенесені з 51-го засідання
Земельні питання перенесені з 52-го засідання

 

Опубліковано в Сторінки

    Дирекція СТОВ „Славутич” доводить до Вашого відома, що в період з 16 квітня 2024 року по 26 квітня 2024 року, буде проводитися обробіток полів пестицидами, які знаходяться біля села Лутківка та Мануйлівка.

Опубліковано в Новини

1. Організатор конкурсу:

1.1. Повне найменування: Маловисківська міська рада

1.2. Юридична адреса: 26200, м. Мала Виска, вул.Спортивна, 6

1.3. Відповідальний секретар конкурсної комісії :

тел.: (05258) 5 26 63; спеціаліст ІІ-ї категорії відділу містобудування, архітектури,

будівництва та ЖКГ

2. Інформація про об’єкти, які виставляються на конкурс :

Збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього

транспортними засобами на території Маловисківської міської територіальної громади

3. Процедура здійснення розкриття конкурсних пропозицій : відкрите засідання

4. Отримання конкурсної документації :

4.1. Місце: 26200, Кіровоградської обл., Новоукраїнський р-н, м.Мала Виска, вул.

Спортивна, 6, Маловисківська міська рада.

4.2. Спосіб: особисто.

4.3. Конкурсна документація видається безоплатно.

5. Умови подання конкурсних пропозицій:

5.1. Місце: 26200, Кіровоградської обл., Новоукраїнський р-н, м.Мала Виска, вул.

Спортивна, 6, Маловисківська міська рада

5.2. Спосіб: особисто або поштою .

5.3. Кінцевий строк подання : 20.05.2024р.

6. Розкриття конкурсних пропозицій:

6.1. Місце: 26200, Кіровоградської обл., Новоукраїнський р-н, м.Мала Виска, вул.

Спортивна, 6, Маловисківська міська рада, зал засідань

6.2. Дата та час: 21.05.2024р. о10.00 год.

 

 

 

 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

для проведення конкурсу на визначення виконавця послуги

з вивезення  твердих побутових відходів натериторії

Маловисківської міської територіальної громади

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Маловисківської міської ради, 26200, Кіровоградська область, Новоукраїнський район,  м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6.

 

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради від 11 квітня 2024 року №193

 

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, в яких можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

3.1. Кіровоградська область, Новоукраїнський район,  м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6.

3.2.Дата: 21 травня2024року.

3.3.Час: 10:00

3.4.Горбунов Олег Федорович– спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства міської ради, тел. (05258)5 26 63            

 

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

- Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Маловисківської міської територіальної громади

- Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

- Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.

- Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

- Досвід роботи на території України не менше 1-го року з надання послуги.

- Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості, достатній для надання послуги з вивезення твердих побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

- Можливість проводити в установленому законом порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті.

- Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

            - Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

 

5. Обсяг послуг з вивезення  побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг.

Конкурс проводиться на послуги з вивезення  твердих побутових відходів з  території Маловисківської міської територіальної громади, що передбачає зокрема:

- організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям вказаної територіальної громади,  послуг з вивезення твердих побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України "Про житлово-комунальні послуги", «Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», санітарних Правил та встановлених норм;

- планування заходів щодо збереження та сталого функціонування об’єктів та забезпечення споживачів послугами з вивезення твердих побутових відходів.

 

6. Для участі у конкурсі учасники подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

- виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена у встановленому порядку;

- копія діючого Статуту (у останній редакції) або іншого установчого документу (для учасників - юридичних осіб);

- балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період;

- довідки відповідних органів державної податкової інспекції і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

- документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із вивезення, збирання та перевезення твердих побутових відходів за останній рік;

- копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування; - довідки про проходження водіями медичного огляду;

- копію документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;

- копія штатного розпису;

- копія довідки про проходження водіями медичного огляду;

- оригінал конкурсної пропозиції;

- копія документу про підтвердження повноваження керівника;

- інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення твердих побутових відходів.

 

7. Характеристика території  де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Послуги з вивезення побутових відходів надаються на територіїМаловисківськоїміської територіальної громади.

 

8. Характеристика об’єктів утворення відходів.

До складу Маловисківської міської територіальної громаді входить місто Мала Виска та 6 (шість) старостинських округів, а саме:

Паліївський старостинський округ №1; Олександрівський старостинський округ №2; Лозуватський старостинський округ №3; Мануйлівський старостинський округ №4; Первомайський старостинський округ №5; Миролюбівський старостинський округ №6.   

 

               9. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів  поводження з побутовими відходами. Місцем видалення твердих побутових відходів, що використовується під накопичення побутових відходів є полігон твердих побутових відходів у м. Мала Виска. 

 

10. Вимоги до конкурсних пропозицій.

- Всі документи, що мають відношення додаються до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

- Учасник може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.

- Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених конкурсною документацією.

- Кожен учасник має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.

- Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

- Пропозиція друкується та підписується учасником або особою (особами), належним чином уповноваженими підписувати за учасника. Такі повноваження зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи або осіб, що підписують пропозицію. Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до конкурсної комісії та підписаних відповідним чином, несе учасник.

 - Кожна частина конкурсної пропозиції повинна бути зброшурована, мати нумерацію сторінок та реєстр наданих документів.

 

11. Критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам

Кваліфікаційні вимоги

Критерії відповідності

1. Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів (великогабаритних, ремонтних, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях, розміщених у межах певної території.

Перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби для збирання та перевезення усіх видів побутових відходів. Для підтвердження факту наявності достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів, наведеної у конкурсній документації. Під час проведення розрахунків спеціально обладнані транспортні засоби, рівень зношеності яких перевищує 75 відсотків, не враховуються

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби, строк експлуатації та рівень зношеності, яких менший.

2. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.

Наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту

3. Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів

Наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціально обладнаних транспортних засобів

4. Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

Використання власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі

5. Можливість забезпечити зберігання таохорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством

Зберіганняспеціально обладнанихтранспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг

6. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів

Перевага надається учасникові, що використовує супутникову систему навігації

 

7. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів

Вартість надання послуг з вивезення , побутових відходів, великогабаритних, ремонтних у складі побутових відходів порівнюється окремо перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг

8. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил

Перевага надається учасникові, що має досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки

9. Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців)

Перевага надається учасникові, який не має порушень правил безпеки дорожнього руху водіями спеціально обладнаних транспортних засобів під час надання послуг з вивезення побутових відходів

10. Способи поводження з побутовими відходами, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання; використання як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; захоронення побутових відходів

Перевага надається учасникові, що здійснює поводження з побутовими відходами способом, який зазначено у графі "Кваліфікаційні вимоги" цього пункту у порядку зростання, і з більшою кількістю побутових відходів

 

12.Проведення організатором зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї.   

Учасник має право не пізніше ніж за 7 календарних днів до кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій письмово звернутися до організатора конкурсу за роз'ясненням щодо змісту конкурсної документації, який зобов'язаний надати йому роз'яснення протягом 3-х робочих днів - письмову відповідь.

У разі надходження двох чи більше звернень про надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою роз'яснення будь-яких запитів учасників конкурсу.

Про місце, дату та час проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів. При проведенні організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз'яснень щодо змісту конкурсної документації ведеться протокол, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

 

13. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій - Кіровоградська область, Новоукраїнський район,  м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6., відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства міської ради.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 20.05.2024р.

 

14. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Місце - Кіровоградська область, Новоукраїнський район,  м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6..

Дата розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями – 21.05.2024р.

Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.

 

 

 

Опубліковано в Новини

   15 квітня учні та викладачі, працівники відділу освіти, молоді та спорту  закладів загальної середньої освіти Маловисківської громади разом з комунальниками КП «Мала Виска МКП» біля маєтку Кудашевих висадили 150 кущів лаванди - декоративної рослини, посухостійкої та витривалої, яка, сподіваємося, прикрашатиме цю рекреаційну зону протягом багатьох років.

Садівний матеріал придбано завдяки благодійній допомозі сімей маловищан Бакалінських, Кальніцьких та Потапових.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини