26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 01 квітня 2024

   1 квітня відбулася щопонеділкова апаратна нарада, яку провів міський голова Юрій Гульдас.

Міський голова зазначив, що  повномасштабне вторгнення росії в Україну триває, а отже питання безпеки громадянського суспільства, закладів і установ інфраструктури громади є першочерговим. На виконання розпорядження Кіровоградської  обласної  військової адміністрації від 22 березня 2024 року № 236-р важливим є підвищення безпекової складової в освітньому середовищі в умовах воєнного стану, де передбачено встановлення рамок безпеки, наявність металодетекторів , облаштування огорож.

Актуальними для комунальних підприємств залишаються питання благоустрою територій, повним ходом уже йде підготовка до Великодня.

На територіях старостинських округів продовжується прибирання кладовищ, місць загального користування, пам’ятників та пам’ятних знаків. На черзі – ямкові ремонти дорожнього  полотна. Також продовжуються ремонтні роботи в укриттях для учасників освітнього процесу  в селах  Миролюбівці, Олександрівці та Лозуватці  (де вкотре спонсорську допомогу  надала керівник сільськогосподарського підприємства «АГРО-Віта»,  депутатка  міської ради Зінаїда Мамедова, за що їй велика вдячність).

Готуються відновити  свою роботу  заклади дошкільної освіти у Миролюбівці, Лозуватці та Паліївці. Укриття в закладах освіти нині в зоні особливої уваги. Про це повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова. Також планується, що  випускники закладів  загальної середньої освіти громади візьмуть участь у загальнонаціональній акції  єднання та віри  «ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ», яка пройде  20 квітня. Ініціатори акції закликають висадити цього дня в кожному селі, селищі, містечку зелені насадження.

Кілька культурних подій пройде у Маловисківській громаді у перший тиждень квітня, зокрема захід «ПЕРЕМОЖНА ВЕСНА», який запланований на 6 квітня, початок о 17.00, місце проведення -  Будинок культури, м.Мала Виска, вул. Центральна, 82. Під час заходу буде, традиційно, проведена  волонтерська акція – учасникам буде запропоновано взяти участь у зборі коштів та,  по можливості, зробити донат на підтримку ЗСУ.

А 2 квітня ц.р. у Маловисківській міській раді відбудеться зустріч  за підтримки Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області – відкритий діалог бізнесу та влади, куди запрошуються представники бізнесу, діючі чи майбутні підприємці  Малої Виски за участі представників Маловисківського управління Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості .Початок – 10.00., місце проведення – сесійна зала міської ради, ІІ поверх, вул. Спортивна, 6, м.Мала Виска.

Також на понеділковій апаратній нараді піднімалося питання про сприяння у пошуку нових приміщень для двох громадських організацій «Ветерани Маловисківщини», члени якої  займаються волонтерською діяльністю – виготовлення маскувальних сіток,  та ГО «Милосердя», що здійснюють  благодійну  діяльність для допомоги  внутрішньо перемішеним особам громади. Буде розглянуто варіанти вирішення цього питання.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини