26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 07 березня 2024

   У  круглому  столі взяли  участь посадовці Маловисківської міської ради, Центру зайнятості, ГО «10 квітня» , ГО Простір ідей»  та представники  роботодавців  – підприємства «Хюррем» та «Авілона».

 Модератором зустрічі був представник ГО «10 квітня» фахівець-організатор соціально-побутового обслуговування  з м.Кропивницького Денис Меншенін. Він привітав учасників зустрічі  та ознайомив присутніх з напрямками діяльності ГО.

До присутніх у залі внутрішньо переміщених осіб, які завітали на зустріч, звернулася заступник міського голови Алла Жовтило, яка зазначила, що місцева влада , органи місцевого самоврядування роблять все необхідне для інтеграції ВПО  в життя Маловисківської громади, головним аспектом якої є саме працевлаштування, що дає  можливість повноцінного  входження в соціум.

А далі зустріч відбувалася у форматі запитань і відповідей.

Про зміни в законодавстві щодо виплат внутрішньо переміщеним особам інформувала начальник відділу соціального захисту населення , праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

Спеціаліст Маловисківського управління Новоукраїнської філії Кіровоградського обласного Центру зайнятості Інна Косячук  розповіла про активні програми зайнятості, надала інформацію про послуги служби зайнятості та умови реєстрації безробітних, ознайомила зі станом ринку праці в області на сьогодні. Також І.Косячук ознайомила присутніх з інтернет-ресурсами  про  пропозиції роботи, зупинилась на можливості отримання мікрогрантів для створення власного бізнесу та ваучерів для здобуття нової професії.

Перед присутніми також виступили Людмила Шевченко (підприємство «Хюррем») та Олена Піньковська («Авілона»), які розповіли про можливість працевлаштування на їхніх підприємствах.

Керівник ГО «Простір ідей» депутат міської ради Інна Коваленко розповіла про діяльність громадської організації по соціальному захисту ВПО, а також проінформувала про Інформаційний  Портал ГО «Простір ідей»,  де внутрішньо переміщені особи можуть отримати всю вичерпну інформацію з цих питань.

По закінченню зустрічі присутні підбили підсумки та взяли участь у каві-брейк, яку підготувала фахівець-організатор соціально-побутового обслуговування Любов Бойко.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини