26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 березня 2024

   4 березня  у сесійній залі  Маловисківської міської ради міський голова Юрій ГУЛЬДАС провів щотижневу апаратну нараду, за участю заступників  міського голови та  старост старостинських округів громади, начальників  структурних підрозділів виконавчих органів ради, керівників комунальних підприємств, установ.

Однією з основних тем щотижневої апаратної наради був благоустрій територій Маловисківської громади. На територіях старостинських округів та міста Малої Виски триває весняне прибирання  кладовищ, побілка дерев та бордюрів, вивезення сміття, видалення сухих та аварійних дерев. Для усіх населених пунктів актуальним є ремонт доріг, в т,ч. - грейдерування, впорядкування вулиць, ямковий ремонт дорожного полотна. На разі питання грейдерування вулиць у населених пунктах громади комунальниками буде вирішено у найближчий час.

Для галузі освіти Маловисківської громади важливою залишається тема приведення в належний стан укриттів, які б відповідали  усім вимогам. Це, до речі, стосується не лише укриттів закладів загальної середньої освіти, а й усіх наявних у громаді. Адже, як показує життя, інколи укриття стає надійним захистом від обстрілів цивільного населення, які  проводять російська федерація. Тому з місцевого бюджету постійно будуть виділятися кошти для проведення робіт, які забезпечать належний стан укриттів для наших мешканців, якими можна буде скористатися у разі небезпеки.

Продовжується робота над реформою впровадження Стратегії реформи шкільного харчування.01 березня 2024 року в м. Кропивницькому відбувся обласний форум «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи» за сприяння Офісу Першої леді Олени Зеленської та офісу реформування системи харчування.Від Маловисківської громади взяли участь у форумі заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла ЖОВТИЛО та начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Анна ГОНЧАРОВА.

На форумі розглянуті питання впровадження реформування системи шкільного харчування у закладах загальної середньої освіти області. Першочерговими лишаються проблеми неналежних умов організації достатнього, якісного, безпечного, збалансованого харчування в закладах освіти, а також розвиток у дітей звичок здорового харчування.

Продовжується участь школярів Маловисківської громади у Всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч», нині триває другий етап, а юні спортсмени вже готуються до третього.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова анонсувала концерт творчого колективу «Єлисаветградретро»  у  актовій залі Маловисківської  гімназії № 3  6 березня о 13.00.

Також заплановано ряд  культурно-мистецьких заходів  на цьому тижні. Це перш за все  -  відзначення роковин народження великого українського поета та громадського діяча   Тараса Шевченка (орієнтовно 8 березня), в рамках якого відбудеться урочисте  покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку по вул. Шевченка в м.Мала Виска.

Окрім цього  заплановано виступ Київського цирку (06 березня 2024 року)  та концерт народного артиста України Павла Зіброва (7 березня 2024 року), які будуть проведені в Будинку культури в м.Мала Виска. Тож усіх охочих  запрошуємо відвідати ці культурні події в нашій Маловисківській громаді.

Очільник  КНП «Маловисківська лікарня»  Андрій Мащенко  під час апаратної наради наголосив у своєму виступі на важливості профілактичних оглядів мешканців громади, так як останнім часом спостерігається негативна динаміка стосовно онкологічних  та інших видів важких захворювань. У медичному закладі  медичним персоналом, серед яких  досвідчені лікарі, буде  докладено  максимум зусиль для своєчасного виявлення хвороб , що забезпечить їх  ефективне  лікування.

6 березня об 11.00. у приміщенні колишньої районної ради  на другому поверсі у залі засідань, що знаходиться по вул.. Центральній, 76, у м.Мала Виска,   пройде захід, спрямований на працевлаштування ВПО за участі Центру зайнятості, ГО «10 квітня» та місцевої ГО Простір ідей» . Також в рамках цього заходу запланована зустріч з місцевими роботодавцями. Запрошуємо долучитися  усіх зацікавлених  з числа  внутрішньо переміщених осіб у працевлаштуванні.

 На 14 березня заплановано  чергове засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради, про що повідомила керуючий справами виконкому міської ради Людмила ЛИННИК, на якому планується розглянути ряд важливих питань. В т.ч. соціального захисту та надання матеріальної допомоги  мешканцям з числа пільгових категорій.

По завершенню апаратної наради міський голова надав доручення посадовцям та керівникам структурних підрозділів міської ради в межах їх повноважень..

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини