26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 22 березня 2024

    Росіяни не дотримуються жодних правил ведення війни. Контрнаступ Сил оборони України позбавив їх можливості тероризувати населення на тимчасово окупованих територіях і вони вдалися до обстрілу електростанцій на звільнених територіях. Знаючи про підступність ворога, слід засвоїти алгоритм дій у випадку знеструмлення міст та сіл і підготуватися до можливих перебоїв із електропостачанням.

Як підготуватися до блекауту.

  • Підготуйте запас води, їжі тривалого зберігання, необхідних вам ліків.
  • Подбайте про освітлювальні пристрої – ліхтарики, свічки та сірники. Розташуйте їх так, щоб легко було знайти. Зробіть запас батарейок для ліхтариків та інших пристроїв на елементах живлення. Свічки краще запалювати у глибокій металевій ємності, щоб вогонь відбивався від стінок і давав більше світла.
  • Щоб зберегти тепло у приміщенні, заклейте щілини у вікнах і балконних дверях або закрийте їх ковдрами.
  • Варто придбати дизельний або бензиновий генератор, або ж портативні та сонячні зарядні пристрої, це дозволить на певний час увімкнути електроенергію. Незамінним у критичних умовах залишається павербанк.
  • Придбайте туристичний пальник і запас балонів із пропаном, так ви зможете готувати їжу без електроплитки.
  • Якщо в морозильнику є вільне місце, заповніть його пляшками з водою, замерзлі пляшки довше затримають холод за відсутності електрики.
  • Якщо зв’язок вашого оператора зникне, ви можете підключатися до мережі інших операторів. Для цього зайдіть у «Налаштування», оберіть розділ «SIM-картки», «мобільні мережі» або стільниковий зв’язок, оберіть опцію «Мобільна мережа», «Підключення» або «Обрати мережу» та вимкніть автоматичний режим. На екрані з’явиться перелік доступних мереж – ви можете змінити його на одну з мереж у списку.

Більш детальна інформація за посиланням

Посилання на інтерактивну мапу пунктів незламності Маловисківської ТГ

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 22 березня 2024 07:19

Про обговорення проектів документів

   З метою  обговорення проекту  постанови Кабінету Міністрів  України «Про затвердження правил  торговельного обслуговування»  доводимо до зацікавлених суб’єктів господарювання  проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил торговельного обслуговування"  з яким можна ознайомитися за посиланням  http://surl.li/rosqc

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини