26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 21 березня 2024

Четвер, 21 березня 2024 13:01

Безпечно тут

Опубліковано в Новини

    На порядок денний виносилося 13 питань. Вів засідання міський голова Юрій Гульдас.  Шістьом дітям – мешканцям Маловисківської громади  члени комісії погодили надання статусу дитини , яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Комісія розглянула питання про розгляд письмового звернення , яке надійшло до Маловисківської міської ради про доцільність продовження терміну дії рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради від 14.09.2023 р. №304 «Про відчуження нерухомого майна підопічного для вчинення нотаріальної дії – продажу об’єкту нерухомого майна житлового будинку з господарсько-побутовими спорудами. По цьому питанню вирішено не продовжувати терміну , але створити оновлений дозвіл та рішення на відчуження нерухомого майна, яке належить підопічній дитині.

Також було розглянуто питання про клопотання  служби у справах дітей Маловисківської міської ради щодо зняття сім’ї з обліку служби у справах дітей, як такої, що опинилась у складних життєвих обставинах у зв’язку із зникненням підстав та виправленням ситуації. Стан справ у цій сім’ї покращився, тож комісія вирішила зняти сім’ю з обліку, проте продовжено надання соціальної пільги центром надання соціальних послуг.

Відповідно до Заяви мешканки територіальної громади,  комісією вирішено за доцільне позбавити батьківських прав батька малолітньої дитини за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

На засіданні затверджено список дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та які проживають на території Маловисківської міської громади, таких дітей на даний час - дев’ятеро  у трьох сім’ях.

Розглянуто та погоджено клопотання служби у справах дітей Маловисківської міської ради щодо затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини зі складу осіб, що має статус внутрішньо-переміщеної особи,, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування, яка перебуває на обліку служби у справах дітей.

Опубліковано в Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Маловисківської міської ради (Маловисківської міської територіальної громади) »

 

    Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV«Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних  та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект  «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Маловисківської міської ради (Маловисківської міської територіальної громади) », розроблений  робочою групоюпостійної  комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Маловисківської міської ради.

     Проект спрямований на  врегулювання питання, щодозабезпечення дотримання вимог ст.12 Податкового Кодексу України, щодо місцевих податків і зборів, які встановлюються міською радою до початку наступного бюджетного періоду -  щодовстановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Маловисківської міської ради (Маловисківської міської територіальної громади) », з метою стабільного надходження коштів за оренду землі до міського бюджету та створює передумови для соціально-економічного розвитку Маловисківської міської  територіальної громади.  

     Проект даного рішення розроблено відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.  

    Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці офіційного сайту Маловисківської міської ради за посиланням https://mviskarada.gov.ua/.

   З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у приміщенні Маловисківської міської ради за адресою: м. Мала Виска вул.Спортивна,6 .

   Зауваження та пропозиції  у письмовій формі  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  протягом місяця з дня оприлюднення на адресу Маловисківської міської ради: 26200 м. Мала Виска вул.Спортивна,6. – до регуляторної комісії та розробника регуляторного акту.

 

 

Опубліковано в Новини

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Маловисківській  міській раді Маловисківській

міській територіальній громаді»

    Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV«Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних  та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект  «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Маловисківській  міській раді Маловисківській міській територіальній громаді».

Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці офіційного сайту Маловисківської міської ради за посиланням https://mviskarada.gov.ua/.    

Проект спрямований на  врегулювання питання, щодозабезпечення дотримання вимог ст.12 Податкового Кодексу України, щодо місцевих податків і зборів, які встановлюються міською радою до початку наступного бюджетного періоду - встановлення ставки податку, з метою стабільного надходження додаткових коштів до міського бюджету та створює передумови для соціально-економічного розвитку Маловисківської міської територіальної громади.  

     Проект даного рішення розроблено відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України № 1151 від 16.12.2015 року “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.  

   

   З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у приміщенні Маловисківської міської ради за адресою: м. Мала Виска вул.Спортивна,6 .

   Зауваження та пропозиції  у письмовій формі  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  протягом місяця з дня оприлюднення на адресу Маловисківської міської ради: 26200 м. Мала Виска вул. Спортивна,6. – до регуляторної комісії та розробника регуляторного акту.

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Новини

 

Ми, команда компанії Грузар, розпочинаємо соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та переселенцям. 

 

Ми пропонуємо безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. Ми зв'яжемось з Вами й обговоримо які послуги ми можемо Вам надати. Вся програма абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Ми не беремо ніяких коштів з ветеранів та переселенців. 

 

В цьому листі, ми звертаємось до колективу Маловисківська територіальна громада з проханням розмістити на офіційному сайті громади оголошення про соціальний проект з посиланням на сторінку Допомога переселенцям та ветеранам. На цій сторінці можна заповнити заявку на безкоштовне перевезення вантажу.

 

Цей проект дозволить нашим справжнім героям мати можливість переїхати або перевезти необхідні речі без будь-яких фінансових витрат. 

 

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Та активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже розмістили на сайтах багатьох ОВА та громадських організацій.
 

Увага!

Щоб більше людей могли ознайомитися з ініціативою та прийняти в ній участь, розмістіть, будь ласка, дану новину на сайті Громади.Текст новини можна скопіювати нижче:

 

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

 

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

 

Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

 

У 2022-23 році у м. Києві та Київській області допомогою нашої громадської ініціативи уже скористалося близько 1500 родин (понад 5000 людей).

 

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню:
https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka 

 

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

 

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки:

+380 93 990 18 91 (10.00-18.00).

 

Контакти: 

Руденко Михайло - організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар. 

Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини