26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 18 березня 2024

Інформація про наявність вакансій

у виконавчих органах Маловисківської міської ради

станом на 28 березня 2024 року

 

№ з/п

Посада

Кількість вакансій

1

Уповноважений з антикорупційної діяльності

1

 

 

 

 

Опубліковано в Новини

    18 березня  відбулася щотижнева понеділкова апаратна нарада, яку  провів міський голова Юрій Гульдас  за участю старост старостинських округів громади, начальників  відокремлених структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств, установ, відділів виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

 А розпочалася апаратна нарада з відзначення  працівників комунальних підприємств Маловисківської громади з нагоди їх  професійного  свята – Дня  працівників житлово-комунального господарства, який припав на 17 березня, неробочий день. Низка працівників галузі житлово – комунального господарства громади  отримали Подяки департаменту житлового комунального господарства Кіровоградської ОВА та Подяки Кіровоградської обласної військової адміністрації.

 Міський голова зазначив, що галузь житлово-комунального господарства забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всіх ланок господарства Маловисківської громади. Багато зроблено у плані благоустрою і підтримання порядку, чистоти та охайності населених пунктів громади, є ще плани для реалізації нових цілей і завдань.

 Весна – це час активізації робіт з благоустрою, прибирання кладовищ, територій суспільного користування  громади, у т.ч. ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ. Як зазначив міський голова, з настанням весни необхідно пожвавити роботу по залученню мешканців громади до оформлення договорів на вивезення сміття комунальниками, адже багато хто ще, на жаль, позбавляється сміття шляхом вивезення його у лісосмуги, тим самим наносячи шкоди довколишньому середовищу.

Роботи з благоустрою тривають і на територіях  населених пунктів старостинських округів.

З 25 березня розпочнуться весняні канікули у закладах загальної середньої освіти Маловисківської громади. Відпочиватимуть школярі усіх закладів, окрім Лозуватської гімназії, де навчання продовжиться. Актуальною темою для закладів освіти залишається облаштування укриттів.  Також випускниками 11-х класів  розпочато реєстрацію з 14 березня до 11 квітня  для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування, про це учасників наради інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Анна Гончарова.

Невдовзіпройдуть два волонтерські концерти у міському будинку культури, в яких своє мистецтво продемонструють волонтери міста, що окрилює. Перший концерт відбудеться 23 березня, а другий планується 6 квітня. Про це повідомила начальник відділу культури та туризму міської ради Юлія Рижикова. Творчі волонтери , як завжди ,збиратимуть кошти на підтримку ЗСУ. Тож відділ культури та туризму запрошує мешканців громади  відвідати волонтерські концерти.

Також на тижні, що розпочинається, у четвер,  21 березня,  планується  засідання Комісії у справах дітей та засідання Координаційного Центру з питань підтримки  цивільного населення при Маловисківській міській раді, на якому розглядатимуться  питання діяльності ветеранського та психологічного хабів , а також створення реабілітаційного центру «Життєстійкість» .

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини