26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 15 березня 2024

   Ваш підхід до роботи продуктивний, вивкладаєте людські почуття в нашу спільну справу! Ви справжній, чистий, відкритий, добрий, справедливий, чуйний, турботливийі відповідальний працівник! Від вас можна завжди чекати  підтримки у важкий час.

 У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя,

 щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

   Нехай Ваше життя завжди буде оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких! 

Спинити час ніхто не в змозі,

І ліс шумить, і квітне сад.

На вашім сонячнім порозі

З’явилось мудрих п’ятдесят.

Нехай реальним станете,

Що мрією і сном здавалось,

Хай світить сонце золоте,

Бажання всі завжди збувались.

Багато зроблено за стільки гарних літ
Ще крила є для того, щоб літати.
А світла думкакличе в дивосвіт,
І всі вершини треба подолати…

Усе задумане здійснити,

 То ж довго ще у радості живіть.

Хай у житті буяє тепле літо,

Щасливою хай стане кожна мить.

 

Опубліковано в Новини

  На порядок денний виносилося 68 питань.

 Про схвалення офіційного висновку  щодо перевиконання дохідної частини загального фонду міської територіальної громади за січень-лютий 2024 року. Інформувала начальник фінуправління Лариса Похила.

Члени виконкому розглянули та схвалили Звіт про виконання Комплексної програми розвитку освіти на 2021-2023 роки. Інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова.

Розглянуто та затверджено операційний План заходів з реалізації у 2024-2025 роках Стратегії утвердження української національної та громадянської ідентичності на період до 2030 року. З даного питання доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова.

Розглянуто та схвалено Звіти про виконання Програм розвитку –ЦПМСД ( інформувала директор закладу Ольга  Левченко),    КП «Мала Виска МКП» (начальник КП Володимир Лисенко) ,  КП «Центр надання соціальних послуг»  (начальник Іван Хмара)  та КП «Мала Виска Водоканал» (начальник Олександр Чижевський).

Члени виконкому заслухали та схвалили Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин на 2022-2026 роки.  Інформував начальник відділу земельних відносин Ігор Цибульський.

Ряд питань, розглянутих на засіданні виконавчого комітету, стосувався надання статусу дитини , яка постраждала внаслідок воєнних дій та про доцільність позбавлення громадян батьківських прав. Доповідав начальник служби  у справах дітей Павло Захватихата.

Члени виконкому розглянули питання  про виділення одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади та про виділення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги та проживають на території громади. Інформувала начальник відділу соціального захисту населення , праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

Розглянуто за затверджено Звіт  про виконання Програми соціального захисту громадян, як постраждали внаслідок Чорнобильної катастрофи. Схвалено Звіт про виконання Програми забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2022-2023 роки Звіти по ряду ще деяких інших соціальних Програмах.

Виконком затвердив План основних заходів цивільного захисту населення Маловисківської територіальної громади на 2024 рік. Також затверджено Положення про введення режимів радіаційного захисту на території Маловисківської міської територіальної громади у разі виникнення радіаційних аварій на території Кіровоградської області.

На засіданні виконавчого комітету також розглянуто та затверджено ряд важливих питань для функціонування життєзабезпечення громади.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2024 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини