26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 29 вересня 2023

   Прощання з воїном відбулося в селі Мануйлівка, де Руслан народився і закінчив школу .
На прощання зі своїм захисником прийшли  рідні та близькі , односельці, депутати міської ради, працівники структурних підрозділів міської ради,  керівництво та колеги з господарства СТОВ " Славутич", бойові побратими.
Прощання почалося на обійсті мами захисника, де панахиду по загиблому воїну відслужив отець Михайло  Мушин -  настоятель Лутківського храму  Іоанна Богослова.
З прощальними словами до присутніх звернулися міський голова Юрій Гульдас та в.о.начальника першого відділу Новоукраїнського ТЦК та СП Іван Колесник .
Дуже боляче переживати втрату, важко усвідомлювати, що воїни продовжують гинути, заплативши за наші життя своїм власним .
Прощання з воїном продовжилося на місцевому кладовищі, де прощальне слово виголосив керівник СТОВ "Славутич" Василь  Ніколенко.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. 
Герої вічно житимуть у нашій пам'яті.Подвиг їх безцінний.