26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 28 вересня 2023

  У першу неділю жовтня традиційно відзначають своє професійне свято педагогічні працівники – наші вчителі, вихователі , усі, хто забезпечує освітній процес у громаді.

З цієї нагоди у приміщенні Маловисківської гімназії № 3 відбулися урочистості.

З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Юрій Гульдас та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Анна Гончарова.

 У своїх виступах вони відзначили високу професійну майстерність педагогічних працівників Маловисківської громади, наголосивши , що це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвими і професійними перемогами.

 Відзначено вагомі здобутки педагогів, якісну підготовку випускників шкіл, перемоги учнів та вихованців на олімпіадах і конкурсах , всебічне виховання підростаючого покоління. Особливі вітання прозвучали  педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Їм подякували  заїх мудрість, цінний досвід та  вагомий внесок у розвитокгалузі  освіти.

   Пам’ять військовослужбовців, які загинули під час російського вторгнення в Україну,серед яких є і педагогічні працівники, присутні  вшанували хвилиною мовчання.

  За вагомий внесок у розвиток освіти, досягнення високих результатів у педагогічній праці педагогічну премію  імені Григорія Перебийноса та звання лауреата отримала у цьому році вчитель біології Маловисківського ліцею імені Юрія Кондратюка Олена Капінус.

За сумлінну працю, високий професіоналізм , вагомий внесок у справу навчання і виховання здобувачів освіти, реалізацію освітньої політики держави, яка протистоїть військовій агресії росії,  Грамотою Департаменту освіти та науки Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено вчителя фізики та інформатики КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Пербийноса» Олександра Мисліцького.

    Подякою Департаменту освіти та науки Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено  головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконкому міської ради Вячеслава Мельчуцького.

 Грамотою комунального закладу Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського нагороджено вчителя КЗ «Маловисківська гімназія № 3» Оксану Лисенко.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди святкування Дня працівників освіти Грамотами та Подяками відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради нагороджено велику групу педагогічних працівників , а також працівників, які забезпечують роботу освітньої галузі у громаді.

  Пісенними дарунками та хореографічними композиціями привітали своїх вчителів з професійним святом юні таланти загальноосвітніх закладів громади, а також колега з Маловисківської гімназії № 4 Ірина Туз.