26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 26 вересня 2023

  Практично з ранньої весни на території  КЗ "Маловисківська гімназія√4" триває робота по плетінню маскувальних сіток для потреб військовослужбовців ЗСУ.
Як розповідає директор навчального закладу депутат міської ради та керівник  ГО "Простір ідей" Інна Коваленко, до роботи долучилися працівники гімназії, внутрішньо переміщені особи, школярі.
Згодом "Маскувальному батальйону" , як називають наших волонтерів, почали допомагати керівники агрогосподарств та приватні підприємці,і це, перш за все, директор СТОВ " АГРО - Віта" депутат міської ради Зінаїда Володимирівна Мамедова - наша найактивніша помічниця і благодійниця. Вона відгукується на всі наші прохання і завжди допомагає.А також це депутат міської ради Володимир Анатолійович Діордіца ( ФГ "Юлія"), який оплатив "Маскувальному батальйону" придбання 8 штук основ під сітку, розміром 5х3м та 2 рулони тканини для виготовлення маскувальних сіток .За доставку і відправлення сіток доводиться витрачати і власні кошти.
За цей час виготовлено і передано у військові частини більше 60 сіток, за наші воїни щиро дякують і зазначають, що потреба у сітках ще залишається великою .
Тому,як говорить І Коваленко, до плетіння сіток можуть долучитися усі бажаючі, адже прийти можна зранку і працювати до будь- якого часу, доки це робити дозволяє погода .
Такі ж сітки виготовляє і громадська організація "Ветерани Маловисківщини" у приміщенні колишнього побуткомбінату  .
Разом до Перемоги! Тільки спільними зусиллями ми переможемо, підтримуючи нашу українську армію і роблячи кожен свій посильний внесок у загальну справу.