26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 19 вересня 2023

Вівторок, 19 вересня 2023 18:02

Актуально для ВПО

   Відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Маловисківської міської радиповідомляє, що згідно РОЗПОРЯДЖЕНЬ начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 05 вересня 2023 року                    № 978-р, № 979-р, № 980-р, та відповідно до підпункту 3.1.4. Напрямів та заходів Регіональної програми підтримки та інтеграції ВПО Кіровоградської області, затвердженої Розпорядженням начальника Кіровоградської ОВА від 17 липня 2023 року № 779-р, було затверджено:

 1.  Порядок надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям (далі - БС) з числа ВПО

Умови та порядок надання одноразової матеріальної допомоги

Отримувачем одноразової матеріальної допомоги є багатодітні сім’ї з числа ВПО, які фактично проживають на території Кіровоградської області відповідно до довідки ВПО. Ця допомога надається БС незалежно від отримуваних пенсій, державних соціальних допомог та інших доходів, крім осіб, які перебувають на повному державному утриманні. Розмір допомоги становить 3 000 грн. на кожного члена сім’ї один раз на рік в порядку черговості.

До заяви додаються такі документи:

 • Копія документа, що посвідчує особу (для одного з батьків та дітей, які досягли 14 річного віку);
 • Копія РНОКПП або ж відмову;
 • Копія свідоцтва про народження дітей ( для дітей віком до 14 років);
 • Копії довідок ВПО (на кожного члена сім’ї);
 • Копії посвідчень батьків з БС;
 • Копії посвідчень дітей з БС;
 • Рахунок з банку;

 

 1. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги особам, які досягли 80-річного віку з числа ВПО

 

Умови та порядок надання одноразової матеріальної допомоги

Отримувачем одноразової матеріальної допомоги є особи, які досягли 80 – річного віку (далі - Особи) з числа ВПО, які фактично проживають на території Кіровоградської області, відповідно до довідки ВПО. Ця допомога надається Особам незалежно від отримуваних ними пенсій, державних соціальних допомог та інших доходів, крім осіб, які перебувають на повному державному утриманні. Розмір допомоги становить 3 000 грн. на кожну Особу один раз на рік в порядку черговості.

До заяви додаються такі документи:

 • Копія документа, що посвідчує особу;
 • Копія РНОКПП або ж відмову;
 • Копії довідки ВПО;
 • Рахунок з банку;

 

 1. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І та ІІ групи з числа ВПО.

 

Умови та порядок надання одноразової матеріальної допомоги

Отримувачем одноразової матеріальної допомоги є особи з інвалідністю                   І та ІІ групи з числа ВПО, які фактично проживають на території Кіровоградської області, відповідно до довідки ВПО. Ця допомога надається Особам незалежно від отримуваних ними пенсій, державних соціальних допомог та інших доходів, крім осіб, які перебувають на повному державному утриманні. Розмір допомоги становить 3 000 грн. на кожну Особу один раз на рік в порядку черговості.

До заяви додаються такі документи:

 • Копія документа, що посвідчує особу;
 • Копія РНОКПП або ж відмову;
 • Копія довідки МСЕК/ посвідчення;
 • Копія довідки ВПО;
 • Рахунок з банку.

 

За детальною інформацією щодо оформлення одноразової матеріальної допомоги потрібно звертатися до Відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Маловисківської міської ради, що знаходиться за адресою:  м. Мала Виска, вул. Центральна, 80.

Телефон для довідок 06605350791!

 

Опубліковано в Новини

   Наш сайт уже повідомляв про те , що з  настанням осені  громадяни  масово та інтенсивно починають  спалюватисуху траву,листя,очерет, чагарники,різне сміття, рештки городинитощо.

І , не дивлячись на це, все одно трапляються непоодинокі випадки підпалу всього перерахованого. Часто доводиться чути у відповідь : а ми палили не листя, а  сухі рештки городини. Наголошую, що палити забороняється усе.

Згідно із статтею 152 Кодексу, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів Маловисківської громади – стаття 5.2.1.4 тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн. і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від 850 до1700 грн.

Рейди разом з представниками ДСНС будуть продовжуватися і надалі, а також ведеться фото- та відео фіксація порушень з квадрокоптерів.

 

 

Інспектор з благоустрою                             Олександр Субота.