26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 14 вересня 2023

   Цей рейтинг складає інформаційний освітній ресурс  «Освіта.ua» серед загальноосвітніх шкіл Кіровоградської області, що посіли найвищі місця у рейтингу України за підсумками НМТ 2023 року.

 Процент учнів, які склади національний мультипредметний тест у ліцеї складає  99 відсотків  із 100.

Цього року випускниця ліцею Маргарита Гурко склала тест із історії на 200 балів. Такі вагомі результати вдалося досягти завдяки старанням самої ліцеїстки, її педагога  - викладача історії ліцею імені Юрія Кондратюка  Олени Кравець  і, звичайно, при допомозі батьків.

Здібна дівчинка була нагороджена міською премією  випускникам закладів загальної середньої освіти 2023 року Маловисківської міської ради, які здобули найвищі бали на НМТ .

Опубліковано в Новини

 На порядок денний виносилося 48 питань.

           Про виконання дохідної частини загального фонду за січень-серпень 2023 року доповідала начальник фінансового управління міської ради Лариса Похила.  Про підготовку до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років  інформував спеціаліст відділу житлово-комунального господарства Олексій Барановський.  

         Також виконавчий комітет розглянув питання про виплату стипендій Маловисківського міського голови «Гордість громади» для дітей та молоді Маловисківської міської ради, доповідала начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова.

  Було розглянуто питання  про  схвалення  Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Маловисківській міській територіальній громаді на 2024-2026 роки. Доповідала заступник головного лікаря з економічних питань Оксана Бушко.

 Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів , а також про ряд інших питань , що стосуються служби у справах дітей , інформував начальник служби Павло Захватихата.

         Блок питань було розглянуто стосовно виділення матеріальної допомоги на лікування жителям Маловисківської громади та військовослужбовцям, надання матеріальної допомоги на поховання загиблих військовослужбовців. Інформувала  з цих питань начальник відділу соціального захисту населення , праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак.

 Виконком також розглянув питання про утворення ради з питань ВПО при виконавчому комітеті Маловисківської міської ради, про схвалення Програми  соціального захисту малозабезпечених верств населення та Програми соціального захисту та підтримки ВПО, Програми  про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Маловисківської громади, Програми фінансової підтримки громадської організації «Ветерани Маловисківщини» на 2024-2026 роки.

         Також були вирішені питання про надання компенсації власникам житлових приміщень, що безоплатно розмістили в них ВПО та мають право на отримання компенсації понесених витрат на житлово-комунальні послуги за серпень 2023 року.

    Крім цього виконавчий комітет розглянув питання про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства міської ради та про розподіл гуманітарної допомоги від благодійних організацій та ряд інших питань.

З усіх питань прийнято відповідні рішення, зі змінами та доповненнями до них.

 

 

 
Опубліковано в Новини
На Кіровоградщині склалась дуже загрозлива ситуація зі сказом через неконтрольовану міграцію диких м’ясоїдних тварин із зони бойових дій вглиб території України. Про це повідомив під час брифінгу перший заступник начальника ОВА Павло Конопко.
 
За його словами, в області проводять пероральне вакцинування тварин від сказу на близько двох тисячах кілометрів. Для визначення ефективності вакцинації необхідно провести санітарно-епізотичний відстріл тушок. Але через те, що Міністерство аграрної політики та продовольства за поданням Державного агентства лісових ресурсів не затвердило ліміти на відстріл, то навіть ветеринарно-санітарне полювання в області не дозолено.
 
Також посадовець додав, що, враховуючи ситуацію, за розпорядженням Кіровоградської ОВА органи місцевого самоврядування закупили в достатній кількості для своїх медичних закладів ін’єкції проти сказу.
 
Повне відео брифінгу за посиланням?
 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини