26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 01 вересня 2023

   З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарники, тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. Як показав гіркий досвід попередніх років інших областей, цілі села здатні спалахувати всього за кілька годин.

Спалювання сухої рослинності у військовий час прирівнюється до диверсійної роботи. Оскільки ці дії можуть розглядатись, як обмеження видимості для Збройних сил України та територіальної оборони, а також подання сигналів для армії агресора.

Варто наголосити, що  відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – Кодекс) за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю, або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн. і на посадових осіб  від 15300 до 21420 грн. Ті самі дії, вчинені в межах природно-заповідного фонду на громадян від 6120 до 12240 грн. і на посадових осіб  від 21420 до 30600 грн.

Відповідно до статті 77  Кодексу, за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 до 4590 грн. і на посадових осіб від 4590 до 15300 грн. Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 4590 до 15300 грн. і на посадових осіб від 10710 до 30600 грн.

Згідно із статтею 152  Кодексу, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн. і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від 850 до1700 грн.

На даний час вирішується питання щодо придбання квадрокоптера для фото та відео фіксації порушень у сфері благоустрою населених пунктів Маловисківської міської територіальної громади.

На постійній основі здійснюються рейди по вивяленню вищевказаних порушень

 

Інспектор з благоустрою                             О. Субота

Опубліковано в Новини

1 вересня 2023 року у Маловисківській гімназії № 3 імені Григорія Перебийноса  відзначили День знань. Цього року на першовересневому святі були присутні учні першого та дев’ятого класів, педагоги, батьки.

Привітати учнів, батьків та педагогів з початком  нового навчального року завітав міський голова Юрій Гульдас, заступник міського голови Алла Жовтило та начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Гончарова.

До учнів, педагогів , батьків та гостей з напутнім словом звернулася директор гімназії Аліна Самченко.

Міський голова Юрій Гульдас  привітав усіх з Днем знань та початком навчального року  і подарував ключі від нового шкільного автобуса. Як  ми уже повідомляли на сайті міської ради , 12 липня відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради отримав новий шкільний автобус для опорного навчального закладу - Маловисківської гімназії  №3 імені Григорія Перебийноса  для підвозу дітей з сільських територій.

 Придбання автобуса відбулося засприяння КіровоградськоїОВА, депутатського корпусу Маловисківської міської ради,залучення коштів державного бюджету а також співфінансування з міського бюджету.

Присутні на святі також переглянули патріотичний флешмоб , усіх привітали учні перших класів.

Протягом 30-31 серпня -1 вересня   увсіх закладах середньої освіти Маловисківської громади пройшли урочисті лінійки , присвячені Дню знань та початку навчального року.

 

Опубліковано в Новини

   Запрошуємо вас взяти участь в урочистому заході  з нагоди Дня підприємця, який відбудеться 4 вересня 2023 року  у м. Мала Виска  о 14.00  у приміщенні колишньої райдержадміністрації ( на центральній площі міста) на другому поверсі.

Опубліковано в Новини

    Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

 Новий 2023/2024 навчальний рік,  на жаль, продовжуватиметься в умовах війни, але все одно, Свято першого дзвінка завжди особливе і яскраве, насичене емоціями, враженнями, яке змушує хвилюватись і школярів,  і педагогів, і батьків.

   Впевнений, що за школою сумують не лише педагоги, а й школярі та їх батьки, адже ті випробування, які принесла  нам повномасштабна війна, показали для багатьох справжню цінність шкільних буднів та безпосереднього спілкування вчителя та учня. Наразі міською владою приділяється вся увага тому, щоб  і цього навчального року наші  учні  навчались в в безпечних  умовах.

Щиро бажаю першокласникам, щоб 1 вересня запам’ятався як день, що відкриє новий світ знань та мрій. Майбутнім випускникам зичу плідно провести цей навчальний рік, який зараз здається дуже довгим, але пролетить дуже непомітно. Зробіть все, щоб ваші батьки та вчителі пишались вами. Особлива подяка педагогам, які щодня віддають дітям частинку своєї душі, навчають та відкривають для них новий світ можливостей.

  БажаюПеремоги і  миру нашій Україні, щасливого дитинства, шкільних років, терпіння і віри всім дорослим,  аби пережити ці складні часи.

Успішного  та  мирного навчального року всім вам, дорогі друзі!

 

Міський голова                                                                Юрій ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини