26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 05 червня 2023

        Випускний після закінчення навчання в середній школі   в житті кожної людини був подією, що запам’ятовується на все життя. Але якщо раніше випускні асоціювалися з радісними планами, амбітними мріями, мирним злагодженим життям, то тепер  додалася тривога.

Здобуття середньої освіти випускниками 2023 року  відбувалося  у тривожний час збройної агресії росії проти України, а по суті війни…, навчання проходило зачасту під звуки сирени повітряної тривоги та класні  уроки  в укриттях…

 Але як в мирному житті, так і під час війни  на слова шани і подяки, захоплення і гідності заслуговують наші випускники, наше майбутнє.

У 2023 році Маловисківський ліцей імені Юрія Кондратюка  серед випускників  має  золоту медалістку – це Маргарита Гурко; за свої ґрунтовні знання та цілеспрямованість у навчанні  вона отримала  золоту медаль і свідоцтво з відзнакою. 26 учнів  закладу отримали Похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

Випускників-ліцеїстів привітав директор закладу,  депутат міської ради Олег Підгорний, підкресливши, що зараз нелегкий час, і на долю молодого покоління випало немало випробовувань. Але Україна згуртувалась у своїй боротьбі проти ворога, ми обов’язково переможемо , а дорослі прикладуть максимум зусиль , щоб діти мали гідне майбутнє.

З напутніми словами до випускників звернулася також секретар міської ради Леся Постолюк , яка побажала дітям здійснення мрій, не забувати, де родилися і пишатись своїм корінням і рідним краєм та ніколи не здаватися у дорослому житті, в якому будуть не тільки злети, а і складнощі, бо тільки боротьбою здобуваються перемоги.

Також перед дітьми і батьками  виступив  вчитель і наставник випускників,  депутат міської ради Валерій Онипсенко, у яких з випускниками давній дружній зв’язок. Валерій Миколайович закликав учнів пишатися тим, що вони українці, пам’ятати , що окрім рідної матері, у них є щей ненька-Україна.

 Від імені вчителів початкових класів дітей привітала Галина Селіванова, а також з напутніми словами звернулися вчителі - класні керівники – Олена Капінус, Оксана Панченко та Юрій Черненко, а від батьків з напутнім словом  звернулася  Дарія Сорока.

В концерті на випускному ліцеїстів звучали патріотичні пісні, і , звичайно, випускники  виконали  свій щемливий випускний вальс.

 А далі, як стало доброю традицією у ліцеї, батьки побажали випускникам щасливої дороги у самостійне життя, миру і перемоги  під супровід  «Пісні про рушник» Андрія Малишка та Платона Майбороди.

Тож, побажаємо нашим випускникам щасливої долі, успіхів та підкорення життєвих вершин і примноження здобутків нашої України! В добру путь!

 

 
 
Опубліковано в Новини

    13 червня  о 10.00 у приміщенні  Маловисківської міської ради відбудеться виїзний прийом заступника начальника обласної військової адміністрації Шеремета Сергія Вікторовича.

Усіх  бажаючих  потрапити на прийом  запрошуємо попередньо зареєструватися  за телефонами (05258) 5-14-54, (05258) 5-16-90, або завітати в міськраду особисто – загальний відділ, І поверх, контактна особа – Сойченко Тетяна Василівна.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 05 червня 2023 12:05

Увага! Оголошення!

Дирекція СТОВ "Славутич" доводить до Вашого відома, що в період з 6 червня 2023 року по 13 червня 2023 року, буде проводитися обробіток полів пестицидами, які знаходяться біля села Лутківка та Мануйлівка

Опубліковано в Новини

   Тема облаштування і доступності для населення захисних укриттів  залишається актуальною постійно у зв’язку з продовженням воєнного стану. Особливо посилилися  атаки  з повітря останнім часом.   Є факти  нещодавніх небезпечних  обстрілів в населених пунктах нашого  регіону.

Міський голова Юрій Гульдас, який вів апаратну нараду , наголосив, що потрібно ще раз перевірити усі наявні в населених пунктах  Маловисківської громади  укриття, звернувши увагу на рівень їх облаштування та доступність для населення. Зокрема, таку роботу повинні провести старости, керівники установ та організацій, та керівництво  КП «Мала Виска ЖЕД» в укриттях під багатоквартирними житловими будинками. При цьому, нагадуємо,  що відповідальність за свою безпеку несуть власники конкретних ОСББ, де у будинках є укриття.  Тому не втрачаємо пильності та не нехтуємо особистою безпекою!

Міський голова також відзначив належну підготовку та проведення Дня захисту дітей 1 червня, який відзначався на території громади. Заходи проходили як в центрі громади – в міському парку м.Мала Виска, так і в сільських населених пунктах. Відзначено велику явку дітей на заходах  і належну організацію. Голова  подякував усім за роботу. Про  проведені масові  заходи, присвячених цій події, також говорили і старости старостинських округів.

Свій внесок у підготовку святкування 1 червня внесли і місцеві комунальники. Тепер у працівників КП «Мала Виска МКП» на часі - продовження ремонту доріг у громаді, косіння бур’янів,  догляд за комунальними клумбами і зеленими насадженнями.

Вистачало на вихідних – 3-4 червня – роботи і у працівників КП «Мала Виска Водоканал». Довелося ліквідовувати пориви на окремих вулицях у Малій Висці, а також впорядковувати санітарні зони.

Приємними подіями останніх днів стало відновлення роботи з 01 червня дитсадків у селах  Миролюбівці та Лозуватці.  Освітня галузь почала сезон оздоровлення дітей 2023 року: діти беруть участь у екскурсіях по території громади та області, цікаво проводять дозвілля. 10 дітей з Маловисківської громади, за повідомленням відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я,  матимуть можливість відпочити у українських оздоровчих таборах. Також у закладах загальної середньої освіти розпочинаються ремонти приміщень.

Значна  увага на апаратній нараді була приділена питанням  цифрової трансформації та електронного документообігу у Маловисківській міській раді. Міський голова Юрій Гульдас  доручив  продовжити роботу з реалізації   плану  заходів у цьому напрямку , до якого надати пропозиції від кожного структурного підрозділу апарату міської ради. Цифровізація – це не віддалене майбутнє, це вже  - сьогодення. Тому важливо не запізнитися з входженням в цей процес, адже оминути цифровізацію не вдасться.

На завершення міський голова наголосив на дотриманні виконавської дисципліни та побажав усім плідної роботи на робочий тиждень.

Розвиток громади – невід’ємна частина розвитку нашої Української держави, на розвиток якої ми працюємо,  за яку ми боремося, яку  ми захищаємо, і за яку  ми вдячні нашим захисникам і захисницям! Слава Україні!

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні Новини