26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 01 червня 2023

   День захисту дітей завжди був святом гарного настрою, яскравих вражень, літніх розваг і веселих сюрпризів.

Нині цей день ми не можемо повноцінно  назвати святом, бо багато дітей разом з батьками покинули свої домівки і стали внутрішньо переміщеними особами, пізнали жахи війни і, що найжахливіше ,– сьогодні українські діти гинуть від ракет і під завалами, зазнають злочинних дій з боку  агресора - росії.

Тож кожен дорослий нині усвідомлює, що основна наша місія сьогодні – зберегти найцінніше, що є у кожної нації –  наших  дітей і їх дитинство.

Дякуючи ЗСУ сьогодні жителі нашої області,  в тому числі  - Маловисківської громади,  не відчувають тих жахів війни, які є там , де ведуться  активні бойові дії. Тому свято 1 червня – було, і діти активно брали участь у всіх заходах, про які подбали  керівництво і працівники  міської ради, відділу  освіти, молоді та спорту виконкому міської ради, відділу культури та туризму, Маловисківська мистецька школа,   ДЮЦ «Вись», та комунальники з КП «Мала Виска МКП».

Розпочалося свято  масовим  велопробігом,  а продовжилося   на  локаціях , де усі бажаючі могли взяти участь в різноманітних заходах на власний смак -  в плетінні патріотичних браслетів та виготовленні застібок, у конкурсі малюнків на асфальті ,  або набути естетичних перетворень за допомогою фейс-арту, у майстер-класах по виготовленню  літака і  українського прапора, виробів з солоного тіста та інше.

У учасників заходу була можливість зробити фото на пам’ять у фотозонах, переглянути звітний концерт Маловисківської мистецької школи, зробити зачіску у майстрів-перукарів – учнів ПТУ №16  м.Мала Виска.

Присутнім на святі сподобалися показові виступи гуртка дзю-до Маловисківського ДЮЦ «Вись» (керівник Леонід Топчій),  а також - велика концертна програма, у якій взяли участь вихованці  закладів загальної   середньої освіти та закладів дошкільної освіти, вихованці ДЮЦу «Вись».

Кращих учнів  закладів загальної середньої освіти ,які здобули перемоги у різних конкурсах та лауреатів МАН привітав міський голова Юрій Гульдас, вручивши їм відповідні сертифікати.

Організатори заходу запросили до участі у святі юного барабанщика з Кропивницького Давида Кібукевича, який натхненно виконував українські композиції, а також збирав кошти для свого тренера , який служить в ЗСУ і захищає Україну.

Приємно, що до заходу з нагоди Дня захисту дітей долучилися і дорослі звідділення поліції  №1 м. Мала Виска  та Маловисківського районного відділу управління МНС України у Кіровоградській області, які традиційно проводять демонстрацію можливостей службового спецтранспорту.  Діти залюбки відвідали і демонстрацію службових машин рятувальників та поліцейських. Дякуємо керівництву та працівникам цих відомств  за відкритість та доступність для наших мешканців і безпосередньо - для дітей. Організатори потурбувалися, щоб на заході у центрі громади побували якомога більше дітей, в т.ч. з сільських  територій, які були доправлені до міського парку  шкільними автобусами, та відчули позитивну атмосферу уваги та турботи.

Попереду – літнє оздоровлення дітей. Хай прийдешнє літо стане мирним і щасливим, а у дітей буде спокійне життєрадісне дитинство.