26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 10 квітня 2023

 

    Їх хвилює єдине питання: чи треба та як саме декларувати допомогу, яку вони отримали?
Уповноважена особа в апараті ради відповідає: декларувати грошову (матеріальну) допомогу, отриману через війну від міжнародних організацій та інших держав не потрібно. А ось грошову допомогу від України все ж необхідно зазначати в декларації.
Що потрібно знати про декларування грошової допомоги?
Ви можете не декларувати грошову допомогу від інших країн (крім рф) та міжнародних організацій незалежно від того, чи були ви на території України, коли отримували цю допомогу.
До прикладу, декларантка отримувала соціальну грошову допомогу за державними програмами Франції від служби еміграції та інтеграції Франції, бо жила там. Або ж посадовець, який залишився в Україні, отримував грошову допомогу від Продовольчої програми ООН, яка є міжнародною урядовою організацією. В обох випадках декларувати ці кошти не треба.
Водночас ці правила стосуються ЛИШЕ грошової допомоги, яку виплачували в період дії в Україні воєнного стану.
Декларувати грошову допомогу від України потрібно. Це можуть бути, наприклад, кошти, виплачені на проживання внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Це ж правило застосовується до одноразової грошової допомоги за програмою «єПідтримка» в розмірі 6500 грн.
Якщо ви вже задекларували кошти від міжнародних організацій чи інших країн (крім рф) — не хвилюйтеся. Це не тягне за собою жодних юридичних наслідків.
 Докладніше про те, як декларувати грошову допомогу від України та чому не потрібно декларувати допомогу від міжнародних організацій можна прочитати за посиланням: http://bit.ly/3GwVHax
Нагадуємо про наші ресурси, які можуть допомогти вам із декларуванням та не тільки:
База знань НАЗК: https://wiki.nazk.gov.ua/
Навчальна платформа: https://study.nazk.gov.ua/
Контакт-центр: +38 (044) 200–06–94
Технічна підтримка:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Опубліковано в Новини

   Понеділкова апаратна нарада у міського голови розпочалася з трагічної звістки – на Херсонщині загинув наш земляк   воїн-захисник Мазаратій Олег Васильович. На жаль, ця страшна війна триває,  і ми продовжуємо втрачати найкращих своїх синів…

Вже тиждень у Малій Висці працює «лікарня на колесах» - мобільна бригада медичної та психологічної підтримки за сприяння американських благодійних фондів.

Тут можуть пройти обстеження і здати необхідні аналізи як внутрішньо переміщені особи так, і всі мешканці громади.

Дощова погода не дає в повній мірі займатися роботами по благоустрою територій, але комунальна служба продовжує прибирання вулиць, берегової зони,  де це можливо, побілку дерев. Такі ж роботи ведуться і на територіях старостинських округів.

Активною залишається волонтерська допомога Збройним Силам України та забезпечення нагальних потреб  внутрішньо переміщених осіб.(На апаратній нараді було обговорено питання про сприяння роботі волонтерам, які дпомагають ЗСУ та ВПО. Про роботу місцевих волонтерів докладно  розповіла Людмила Шамка, староста Паліївського старостинського округу. Староста Миролюбівського старостинського округу Наталя Ткаченко повідомила про допомогу ВПО з Херсонщини, жінка , яка на даний час залишилася в складних життєвих умовах та облаштовується на новому місці проживання в селі Миролюбівці).

 За повідомленнями директорів загальноосвітніх навчальних закладів сьогодні актуальною є проблема поводження школярів у громадських місцях та на територіях навчальних закладів: почастішали випадки пошкодження комунального майна в закладах освіти та громадських місцях.  Тому важливо на разі посилити роботу по налагодженню дисципліни  в учнів, а також і провести відповідні заходи з батьками, адже майно громади,як і особисте майно, має бути збережене, для того, щоб воно служило нашим людям довго.

Хоча погода не радує сонячними днями і квітневим теплом, та все таки, з наближенням Великодня, настрій теж міняється – з’являється більше оптимізму і віри в Перемогу України. Тому вже розпочинаються роботи по  упорядкування громади  до Великодня. Життя продовжується , і ми всі віримо, що Україна переможе та відродиться.

Опубліковано в Новини

   У Маловисківську громаду знову надійшла трагічна звістка про втрату нашого захисника  Мазаратія  Олега  Васильовича, мешканця міста  Мала  Виска,   який загинув  8 квітня у районі населеного пункту Новоберислав Херсонської області. Загинув Олег Мазаратій  внаслідок вибуху протипіхотної міни.

Народився Олег Мазаратій у Малій Висці 26 серпня 2002 року. Закінчив Маловисківську загальноосвітню школу № 4. Навчався у ПТУ № 16 м.Мала Виска, де здобув професію будівельника.

З початком повномасштабного вторгнення  пішов захищати нашу Українську державу добровольцем, як повідомили рідні загиблого воїна,  слідом за своїм батьком - Мазаратієм  Василем Олеговичем. За час служби у Збройних Силах України сумлінно виконував свої військові обов’язки,  був старшим сапером інженерно-саперного відділення взводу військової частини А3880.

Про день і час прощання з героєм-захисником буде повідомлено додатково.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини