26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 07 березня 2023

   Від усього серця вітаю Вас  із прекрасним Днемвесни, краси, квітів і жіночності–8 Березня!

Розумію, що для багатьох українок  8 Березня і сьогодні залишається святом, яке уособлює перше  весняне тепло, увагу близьких та здійснення жіночих мрій і бажань.  День 8 Березня дійсно вирізняється  своєю особливою чарівністю і неповторністю, також  є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.  Усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті – любов і сім’я, народження і щастя батьківства, радість і надія, - пов’язане з вами, жінками. Ви своїм теплом, добротою  і ніжністю прикрашаєте  наші дні, утверджуєте наші  успіхи і  підтримуєте у  тяжкі хвилини.

У наш час багато жінок нарівні з чоловіками  стали успішними - працюють, керують бізнесом, займають відповідальні посади, і при цьому поєднують  свою діяльність з материнством та вихованням дітей.  А  в  ці буремні дні війни з ненависним  ворогом, ви,  українські  жінки ,  ще й взяли  на свої плечі  нелегкий вантаж волонтерства,  активно допомагаєте  тим,  хто захищає нашу Україну  та тих, хто постраждав від бойових дій. Чимало вас, наших жінок і дівчат, сьогодні стали  справжніми воїнами  і захищаєте  Україну нарівні з чоловіками. І, на превеликий жаль, віддаєте  своє життя за Україну  нарівні з чоловіками…

Любі жінки! Низько схиляю голову у пошані перед вами!  Дякую  Вам за все! За родинне тепло, за материнську любов, за уважність і турботу,  за те, що  ви  щодня кожна на своєму місці  прикладаєте усіх можливих зусиль задля Перемоги і  мирного майбутнього нашої України!

Переконаний, що труднощі та негаразди незабаром минуться, ми здолаємо ворогів і ваші обличчя осяє щира щаслива посмішка!

Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі, миру і якнайшвидшої Перемоги України усім нам!

 

З повагою міський голова    Юрій ГУЛЬДАС.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини