26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 29 березня 2023

   У Маловисківському бібліотечно-ресурсному центрі за ініціативи ГО «Простір ідей»  та за підтримки Маловисківської міської ради (міський голова Юрій Гульдас) відбулася зустріч з матерями та дружинами загиблих військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність України, та давали відсіч російському агресору - Героїв, які віддали своє життя за Україну.  У зустрічі взяла участь заступник міського голови Алла Жовтило, яка, вислухавши побажання присутніх, висловила ряд пропозицій по облаштуванню могил загиблих військовослужбовців.

За інформацією  керівника ГО «Простір ідей» Інни Коваленко, на зустрічі обговорювалися актуальні питання для родин загиблих військовослужбовців. Особлива увага приділялася психологічному розвантаженню  присутніх, адже пережити втрату рідної, найдорожчої людини надзвичайно важко і це вимагає особливих душевних зусиль .

Було вирішено створити у соціальній мережі групу «Наші герої», задля спілкування членів родин загиблих військовослужбовців.

 На зустріч також прийшла науковий співробітник музея історії Маловисківщини  Юлія Вавілова, яка попросила рідних загиблих Героїв за можливості передавати особисті речі воїнів для збереження пам’яті про них.

 Спілкування відбувалося у дружньому колі, де кожен ділився своїми спогадами.

Опубліковано в Новини

  Днями сюди завітали здобувачі освіти 3-Б класу  КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса».

 Діти взяли участь у  розважальнійгрі«Сторінкамиказковогожиття»,а такожпереглянуливідео«Мільйонказок» таознайомилисязкнижковоювиставкою«Казковагалявина».До речі, це вже не перша книжкова виставка в бібліотечно-ресурсному центрі, при створенні якої бібліотекарі використовують не лише суто книги, а й різноманітні елементи декору, іграшки, речі, які створюють ефект об’ємності і присутності героїв книг. Це , безперечно із задоволенням сприймається юними читачами, розширює їх уяву, фантазію і естетичний смак.

Думається, що креативні працівники Маловисківського бібліотечно-ресурсного центру будуть в майбутньому створювати такі виставки і для дорослого читача.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини