26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 27 березня 2023

    Вів засідання міський голова Юрій Гульдас.

 Розглядалися питання виділення матеріальної допомоги на поховання та сім’ям загиблих військовослужбовців М.О.Сипливого та В.С.Пріньковського. Рішення були підтримані членами виконавчого комітету Маловисківської  міської ради одноголосно. Також виконавчий комітет підтримав надання матеріальної допомоги на лікування двом мешканцям Маловисківської міської територіальної громади. Крім цього, було розглянуто рішення про проведення повідомної реєстрації доповнення до колективного договору КНП «Маловисківська лікарня».

 
Опубліковано в Новини

   Таке завдання поставив міський голова Юрій Гульдас  на понеділковій апаратній нараді 27 березня усім причетним  службам.

 Слід зазначити , що великий обсяг робіт на сьогодні уже зроблено. За повідомленнями директора КП «Мала Виска МКП» Володимира Лисенка нині триває розчищення берегової зони річки Вись, ліквідація несанкціонованих  сміттєзвалищ, грейдерування та профілювання вулиць міста Малої Виски. Вже встатковано вулиці в місті Мала Виска - Первомайську,  Привокзальну,  Комунальну, Сухомлина,Квіткову, 40 років Перемоги (Садову), проведено ремонт  покриття мосту біля  Маловисківської гімназії № 4. Проводиться  грейдерування і на територіях старостинських округів громади.

 На територіях старостинських округів теж продовжується прибирання територій: прилеглих територій кладовищ та храмів, ліквідація сміттєзвалищ, розчищення місцевості від чагарників, видаляються порослі та аварійні  дерева, підготовка до побілки парканів ,бордюрів та дерев, висадження квітів.

 Як наголосив міський голова,  до Великодня усі роботи повинні бути завершені, і ми повинні зустріти свято Воскресіння в чистості і порядку.

 На весняні канікули  на тиждень пішли лише учні перших класів, решта  -  навчаються. Триває спортивна робота в закладах загальної середньої освіти, а також спортивні змагання в рамках IIСпартакіади Маловисківської міської ради серед команд, сформованих за місцем роботи, навчання та проживання.

1 квітня  о 10.00 у малій залі Маловисківського будинку культури відбудеться захід, присвячений Дню поезії та Дню театру, як підсумок роботи , проведеної закладами культури  до цих дат  на території громади. У цьому закладі візьмуть участь працівники культури Малої Виски та з територій старостинських округів.

 І ще один приємний момент – КНП «Маловисківська лікарня» отримали потужний генератор, який повністю забезпечить потреби їх в електроенергії у випадку надзвичайних ситуацій.

Маловисківська громада працює, не зупиняється і впевнено йде вперед, дякуючи ЗСУ, які нас захищають.

Віримо і працюємо  для Перемоги!  

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини