26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 20 березня 2023

    У неділю, 19 березня, Маловисківська громада прощалася зі своїм Героєм – захисником Миколою Сипливим – молодим  22 –річним хлопцем, який віддав своє молоде життя за щасливе мирне майбуття наступних  поколінь українців.  Але, як зазначив міський  голова, подякувавши всім , хто прийшов  вшанувати загиблого маловищанина Миколу Сипливого, ми завжди повинні пам’ятати своїх захисників, які воюють і захищають  нашу Україну.

 19 березня також було Днем вшанування працівників житлово-комунального господарства. Дійсно, якщо у населених пунктах  громади  чисто – то робота комунальників ніби і не помітна. Мешканці громади скоріше  помічають, коли не прибрано .  Що стосується Малої Виски, то тут багато робиться для благоустрою міста, і можна сказати, що дякуючи працьовитим рукам комунальників, -  вулиці чисті, літом квітнуть квіти, впорядкована територія  біля багатоквартирних житлових будинків. Хоча ще роботи залишається багато.

Міський голова Юрій Гульдас привітав комунальників – працівників відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства,  КП «Мала Виска- МКП»,КП «Мала Виска- Водоканал», КП «Мала Виска- ЖЕД»  з професійним святом  - Днем працівників житлово-комунального господарства. Також міський голова вручив подяки працівникам галузі – Ользі Вовк – спеціалісту IIкатегорії відділу  містобудування, архітектури, будівництва та житлово- комунального господарства міської ради,  Сергію Піньковському  - заступнику начальника комунального підприємства «Мала Виска – МКП», Олексію Дорохтею –майстру комунального підприємства «Мала Виска- Водоканал», робота яких відзначена Подяками Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА.    

 Незабаром завершиться березень - перший весняний місяць, – і почнеться повномасштабна підготовка до головних весняних свят і подій –Великодня та поминальних днів. Тому вже зараз необхідно активно зайнятися благоустроєм населених пунктів, храмів , кладовищ , вивезенням сміття, впорядкуванням відпочинкових зон, грейдеруванням та підсипанням доріг. Як прозвучали повідомлення зі старостинських округів  – ця робота на територіях вже активно ведеться.

Що стосується роботи галузі освіти в громаді, то тут відзначена активна спортивна діяльність  на територіях та участь дітей та молоді у спортивних змаганнях.

 А працівники відділу культури і туризму міської ради розпочали підготовку до майбутніх Дня поезії – 21 березня,  та Дня театру – 27 березня.

 Мова також велася і про створення в Маловисківській громаді соціального хабу для ветеранів, які брали участь в АТО у  відсічі  збройної агресії російської федерації про ти України.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини