26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 19 березня 2023

     Маловищанин Микола Сипливий 2000 року народження.Закінчив Маловисківську четверту школу. З початком збройної агресії російської федерації проти  України пішов захищати Батьківщину. Служив розвідником-телефоністом військової частини А4030.
Загинув 6 березня 2023 року під час бойового завдання із захисту територіальної цілісності України, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України в районі ведення бойових дій поблизу населеного пункту Богданівка Донецької області .
Попрощатися з Героєм на центральну площу Малої Виски прийшли  керівництво та працівники міської ради, установ та організацій міста, чимало маловищан  та жителів громади .
Прощальні слова виголосили міський голова Юрій Гульдас та начальник центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Журба. Пам'ять Героя було вшановано хвилиною мовчання.
Кожна смерть нашого захисника залишається болем у серцях.Але ми переможемо! Слава Героям -захисникам України, які віддають за неї найдорожче, що у них є - власне життя.