26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 09 лютого 2023

Четвер, 09 лютого 2023 13:21

Подаруйте бібліотеці книгу!

14 лютого відзначається  Міжнародний день дарування книг. До цього Дня  Маловисківський міський Бібліотечно – ресурсний центр оголосив акцію "Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу".
 Усі, у кого є українські книги – чи придбані, чи ті, які прочитали , можуть подарувати їх нашій бібліотеці, читачі будуть вдячні.
Подаровані  жителями громади книги буде  презентовано на сторінці Бібліотечно-ресурсного центру  у соціальній мережі  Фейсбук 
14 лютого.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
 
Опубліковано в Новини

   Наш земляк Борис Шевченко народився у селі Паліївці  Маловисківського району.  Закінчив Паліївську середню школу, його вчителем історії та наставником був Валерій  Онипсенко, який нині очолює  Паліївську філію «Гімназію-заклад дошкільної освіти»  . Закінчив Кіровоградський Державний педагогічний університет.

До призначення Борис Шевченко очолював  Регіональний центр наукових досліджень із історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань. Є співавтором історичних книг та членом міської топонімічної комісії Кропивницького.Очолював також обласне агентство «Книга пам’яті України», був старшим науковим співробітником обласного краєзнавчого музею.

Борис є дослідником  Маловисківського краю, давно і плідно працює над дослідженням історії Маловисківщини. Він автор ряду праць про Маловисківщину – це, зокрема, «Маловисківщина у роки Другої світової війни», «Ерделівка і Копанки. Нариси з історії від найдавніших часів до сучасності», «Освоєння і заселення Маловисківщини у 18 сторіччі», наукові статті про Злинку і про Паліївку.

Нагадаємо, дофілійобласногокраєзнавчогомузеюналежатьзаповідник -музейІванаТобілевича(Карпенко-Карого), який до речі, розташований та території колишнього Маловисківського району в селі Арсенівка , ХутірНадія, музейно-природнийзаповідник«Тобілевичі», меморіальниймузейКропивницького, музейісторіїукраїнськогохореографічногомистецтва, історико-меморіальнийзаповідник«Чорнийворон» таісторико-архітектурнийзаповідникродиниРаєвських.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні Новини