26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 06 лютого 2023

   На жаль, початок лютого нас знову засмутив – захищаючи  Україну,  загинув житель села Олександрівки Тулайдан(Нетудихата) Максим Станіславович.

 Максим народився 4 червня 1989 року у  Кропивницькому. Проживав у Олександрівці, де закінчив загальноосвітню школу, працював.

У травні 2022 року добровольцем пішов захищати Україну від російського агресора. Був такелажником взводу технічного забезпечення 2 десантно-штурмового батальйону військової частини А0281.

 Максим до останнього був вірним  військовій присязі, мужньо виконував військовий обов’язок, загинув 30 січня 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність у населеному пункті Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.

Як повідомили побратими  Максима, він відмінно виконував військові обов’язки, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Намагався  підтримувати високий моральний дух у підрозділі, вникав у турботи оточуючих.

Прощання із загиблим героєм відбулося 4 лютого у селі Олександрівка. Чимало жителів села прийшло попрощатися з героєм.

 Слова скорботи і дяки своєму захиснику висловили міський голова Юрій Гульдас, староста Олександрівського старостинського округу  Валерій Бобринець, військові побратими.   По загиблому захиснику було відслужено панахиду.

 Кожна смерть наших мужніх воїнів, які захищають    Україну і свої родини – це ще одна зарубка на серці кожного з нас, адже свої життя віддають молоді, сповнені сил та енергії, наші захисники.  Заради нашого майбутнього і мирного життя наших дітей та онуків. Тому ми не повинні забувати цей подвиг і завжди пам’ятати, якою ціною буде завойовано мир.

Світла пам'ять герою- захиснику України Максиму   Тулайдан (Нетудихаті)!

 
Опубліковано в Новини

  На нараді  міській раді, яку провів  міський голова  Юрій Гульдас у понеділок, 6 лютого ц.р.,  головними були питання загальнонаціонального значення, які стосуються не лише Маловисківської, а й усіх громад.

Нарада розпочалася  хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця - жителя  села Олександрівки Нетудихати (Тулайдана) Максима Станіславовича, якого провели в останній путь у суботу, 4 лютого.

Далі обговорювалися  головні завдання, які стоять сьогодні перед громадою. Це, зокрема,  розвиток аграрної галузі, створення умов для розвитку малого і середнього бізнесу, закладення садів та облаштування тепличних господарств. На розвиток цих напрямків в агросекторі  будуть передбачені кошти з державного бюджету. Інформацію про це можна буде отримати з сайту міської ради та від посадових осіб місцевої ради.

Ще одне важливе питання – легалізація  робочих місць  і заробітної плати та податків відповідно.  Адже потрібно якогомога результативніше працювати над наповненням дохідної частини сьогоднішнього бюджету в умовах воєнного часу.  В цьому плані важливим є своєчасне декларування доходів громадян, які ведуть одноосібні господарства в обробітку землі.

Слід також, за словами міського голови, слідкувати  за належним станом захисних споруд, які мають забезпечувати  безпеку наших мешканців в надзвичайних ситуаціях.

 Необхідно звернути увагу і на пункти прийому металобрухту, адже туди нині можуть потрапити і вибухобезпечні предмети, якими можуть травмуватися люди, а іноді - це може привести і до трагічних наслідків.

 Актуальною залишається тема активізації роботи з учнівським та  молодіжним  середовищем, зокрема, дієвої  участі  шкільної молоді в житті громади, висвітлення роботи місцевих парламентів дітей у телеграмканалі «Молодіжний простір  Кіровоградщини».  Нинішня  молодь – це основна сила суспільства, якій після Перемоги буде відбудовувати і  розбудовувати країну. Тому таким важливим сьогодні є патріотичне виховання.

Допомога ЗСУ – на порядку денному всього українського суспільства, і кожного жителя громади зокрема.  18 лютого нашими гостями знову будуть «культурні»  волонтери – військовий оркестр з Кропивницького, які збиратимуть кошти для допомоги Українській армії. Концерт проходитиме у Малій Висці, про що ще буде повідомлено додатково, тож є прохання до маловищан  прийти і підтримати військових музикантів  і ЗСУ.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні Новини