26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 27 лютого 2023

   Шановні депутати міської ради,  звертаюся до Вас про  порозуміння та конструктивну співпрацю з питань розвитку нашої громади. Сьогодні склалася неприйнятна ситуація  - впродовж двох місяців не затверджений бюджет територіальної громади  на 2023 рік, заблокована робота ради - депутати не збираються на пленарні засідання в достатній кількості, щоб можна було продовжити роботу з прийняття рішень розвитку громади.

Вважаю, що протистояння, що склалося на даний час  між частиною  депутатів міської ради та мною,  як міським головою, потребує негайного вирішення. Усвідомлюю свою відповідальність перед нашими мешканцями і закликаю до конструктиву.  Ми  маємо відновити роботу сесій міської ради, бо  того потребують наші мешканці. Крім бюджету територіальної громади  на 2023 рік, оперативно мають бути розглянуті та  прийняті  рішення з земельних питань згідно поданих звернень, з управління майном громади, про передачу співвласникам багатоквартирного будинку на самоуправління, передачу коштів  згідно клопотання військової частини та інші.    

Звертаюся до Вас, шановні депутати, повернутися до роботи та відновити проведення пленарних засідань сесій міської ради. На сьогодні у нас не завершена  36 сесія, на яку не зібралися депутати в достатній кількості, щоб продовжити роботу 16 та 22 лютого;  не розпочата 37 сесія, яка   була запланована на  23 лютого.

Розуміючи важливість та гостроту питання прийняття бюджету  територіальної громади на 2023 рік,  пропоную зібратися  на спільну погоджувальну  раду  1 березня о 15.00. в сесійній залі міської ради, та  шляхом переговорів врегулювати усі дискусійні питання, і продовжити роботу 2 березня, зібравшись на пленарне засідання.

Працівники структурних підрозділів міської ради,  враховуючи воєнний стан та недостатність державного фінансування,  поставилися з розумінням до ситуації що склалася з бюджетом.  Сьогодні апаратом міської ради напрацьовано ряд пропозицій для можливості відновлення конструктивного діалогу з депутатським корпусом для  прийняття позитивного рішення. Пропозиції по бюджету, які пропонується розглянути:

перенаправити передбачені у проєкті бюджету громади на 2023 рік  кошти  з фонду оплати праці працівників міської ради – апарату, фінансового управління, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури та туризму  на галузь «Освіта»  на виплату зарплати мобілізованим педагогам, а також оплату варіативної складової навчального плану;

зменшити  видатки  на оплату електроенергії для  нічного вуличного освітлення населених пунктів громади у сумі 400 тис. грн. – перенаправити кошти  на заробітну плату педагогам в зв’язку з тим, що в цьому році обсяг коштів освітньої субвенції з державного бюджету зменшився, і кошти на оплату вчителів треба віднайти у місцевому бюджеті;

 по комунальному підприємству «Мала Виска МКП» - кошти у сумі 500 тис грн. перерозприділити  із фонду заробітної плати працівників комунального підприємства на придбання матеріалів, обладнання  (планується використати кошти на придбання емульсії, щебеново – піщаної суміші для підсипання  та профілювання доріг громади).

Підсумовуючи, звертаюся до депутатів 8 скликання, – відновити діалог і шляхом перемовин врегулювати усі спірні питання, в т.ч.  про  бюджет територіальної громади на 2023 рік,  та продовжити роботу сесій міської ради.

 

З повагою,

міський голова                                                                                          Юрій ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні Новини