26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 16 лютого 2023

   16 лютого мала відбутися 36-та сесія  Маловисківської міської ради, на порядок денний якої виносилися дуже важливі питання, зокрема, про затвердження бюджету Маловисківської територіальної громади на 2023 рік.

 На сесії були присутні депутати  Сергій Гульдас, Володимир Діордіца,  Ніна    Кавун, Олександр  Кашпуровський,  Інна  Коваленко  , Володимир Кузьмич , Зінаїда Мамедова,  Олександр Нетреба , Валерій Онипсенко, Леся Постолюк , Дмитро Терновий,  Віктор Ткаченко.

          Оскільки більша половина від загального складу  депутатського корпусу не зібралася на пленарне засідання, сесія не проведена в зв’язку з відсутністю кворуму,  пленарне засідання перенесене на іншу дату.

 За словами міського голови Юрія Гульдаса,  ситуація неприйняття бюджету громади на 2023 рік  загрожує затримкою і невиплатою заробітної плати вчителям, боргами, які вже виникли по КП «Мала Виска Водоканал», неможливістю допомогти Збройним  Силам України ( до міської ради звернулося керівництво однієї з військових частин про допомогу).

Незатвердження бюджету заважатиме нормальному функціонуванню і життєдіяльності Маловисківської громади протягом усього року і вже це відчувається в зв’язку з неможливістю фінансування захищених статей та видатків на функціонування закладів міської ради.

Опубліковано в Новини

  В цей день українці піднімають державний прапор на спорудах установ та своїх будинках, звучить гімн  України.

Це надзвичайно важливий день , адже після встановлення Дня єднання 24 лютого 2022 року російський агресор напав на Україну, і це спонукало до ще більшої згуртованості суспільства з вірою в Перемогу і збереження незалежності та територіальної цілісності країни.

І дійсно – уся країна в єдиному пориві об’єдналася проти запеклого ворога з єдиною метою – захистити свою землю і перемогти.

 І сьогодні, майже рік потому, ми , як ніколи,  розуміємо, важливість цього єднання заради Перемоги, заради мирного майбуття наших дітей. Немає західної чи східної  України – є одна соборна країна, яка бореться – у нас спільний біль, спільна ненависть до ворога, спільна любов до своєї землі, до своєї родини, до своєї культури і історії.

Єднаймося , вірмо в Перемогу. Україна обов’язково переможе.

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою міський голова Юрій ГУЛЬДАС

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні Новини