26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 15 лютого 2023

   З метою посилення впливу молоді на життя Маловисківської міської територіальної громади, залучення молодих до участі в усіх сферах діяльності громади, сприяння розвитку творчого та інтелектуального потенціалу молоді та забезпечення постійного зв’язку між органами місцевого самоврядування та представниками молоді громади у сфері реалізації молодіжної політики планується створення Молодіжної ради  Маловисківської територіальної громади.

Наразі заклади освіти визначаються з представниками до ради від кожного закладу освіти.

Опубліковано в Новини

Традиційний концерт, присвячений Дню святого Валентина, відбувся у Маловисківській мистецькій школі.

    До цього Дня у цьому закладі було проведено конкурс на виготовлення валентинок для своїх рідних і друзів.

Директор Маловисківської мистецької школи Леся  Король відзначила кращі роботи і вручила учням дипломи. Дипломи третього ступеня отримали учні класу образотворчого мистецтва  Вероніка Сікач,  Марія Бакалінська та  Анна Бирзул, другого – Анна Фульганська та  Катерина  Моргуненко, першого – Ірина Шевченко,  Вікторія Мала, Влада Фітенко, Вадим Сергатий та Влада Обженська. Також прозвучало приємне повідомлення про перемоги, які отримали вихованці школи у міжнародному  конкурсі  «Різдвяна Україна».

Різноманітним, цікавим і захоплюючим був концерт, який підготували учні та викладачі Маловисківської мистецької школи. Номери були різні, але об’єднувало його учасників одне – любов до своєї Батьківщини  - України. І це стало основним лейтмотивом концерту.

 Перед присутніми у залі виступили інструменталісти  Артем Кавун, Руслан Кравчук, Даніїл Мироненко, Денис Кудря, Єлизавета Касьян,  Вероніка  Месюренко, Максим Покуц, глядачі переглянули сценку «Свахи» у виконанні  Сніжани Чернецької та     Єлизавети Касьян. Схвально сприйняли глядачі також танець  «Так, як відьма скаже» хореографічного колективу «Веселка» та пісні у виконанні Богдана Шевченка. А завершив концерт виступ квартету, в складі якого були і викладачі, і учні -    Ірина Бушко, Сніжана Чернецька, Катерина  Каланіна та Єлизавета Касьян.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні Новини