26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 13 лютого 2023

Дедлайн для подання заявок
30 червня 2023 року
Територія дії - Кіровоградська область
Для кого?
Для підприємців малого (у т.ч. мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема, і з числа тих, що перемістилися із територій де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, тимчасово окупованих територій.
Для чого?
На отримання фінансової підтримки
На зворотній основі - безвідсотково терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування:
до 500 тис. грн. - для діючого бізнесу;
до 100 тис. грн. - для новоствореного підприємства чи ФО-П (стартап).
На безповоротній основі - на часткову компенсацію банківських відсотків за кредитами, отриманими на інвестиційні цілі, у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн./рік.
За пріоритетними напрямами
соціально-економічного розвитку регіону, а саме:
- створення нових або розширення діючих виробництв:
з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів та їх фасування;
з деревообробки, зокрема, меблеве виробництво;
з виробництва будівельних матеріалів, одягу чи фурнітури інших видів продукції, товарів і послуг;
- впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
- розвиток соціального підприємництва;
- розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо;
- розвиток овочівництва, садівництва із застосуванням меліоративних технологій, створення або модернізація (реконструкція) об’єктів тепличного господарства та об'єктів для зберігання продукції;
- створення підприємств із виробництва медичних препаратів та фармацевтичної продукції, засобів особистої гігієни тощо;
- створення підприємств із виробництва медичних препаратів та фармацевтичної продукції, засобів особистої гігієни тощо;
- розвиток ІТ - сектору та креативних індустрій.
Конкурсний відбір
Опубліковано в Новини

Дедлайн для подання заявок – 01 травня 2023 року

Територія дії – Кіровоградська область

Для кого? – Для підприємців малого (у т.ч. мікро) та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема, і з числа тих, що перемістилися із територій де ведуться бойові дії та/або є загроза бойових дій, тимчасово окупованих територій.

Для чого? – На отримання фінансової підтримки:
На зворотній основі – безвідсотково терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування:
– до 500 тис. грн. – для діючого бізнесу;
– до 100 тис. грн. – для новоствореного підприємства чи ФОП (стартап).
На безповоротній основі – на часткову компенсацію банківських відсотків за кредитами, отриманими на інвестиційні цілі, у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн./рік.

За пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку регіону, а саме:
– впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
– створення нових або розширення діючих виробництв:
– з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів та їх фасування;
– з деревообробки, зокрема, меблеве виробництво;
– з виробництва одягу чи фурнітури, будівельних матеріалів, інших видів продукції, товарів і послуг;
– створення підприємств із виробництва медичних препаратів та фармацевтичної продукції, засобів особистої гігієни тощо;
– розвиток соціального підприємництва;
– розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо;
– розвиток овочівництва, садівництва із застосуванням меліоративних технологій, створення або модернізація (реконструкція) об’єктів тепличного господарства та об’єктів для зберігання продукції;
– розвиток ІТ – сектору та креативних індустрій.

Конкурсний відбір проводять:
Обласна військова адміністрація та обласна рада через Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області.
Фінансова підтримка надається у рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2022-2024 роки.
Оцінка бізнес-проєктів проводиться Конкурсною комісією за бальною системою.

Основні критерії під час визначення переможців конкурсного відбору:
– відповідність пріоритетним напрямкам соціально-економічного розвитку регіону;
– кількість створених нових робочих місць;
– наявність у бізнес-проєкті усієї необхідної інформації для комплексної оцінки перспектив його реалізації;
– якість опису продукції (товару, послуги) та її конкурентних переваг;
– перспектива попиту на запропоновану продукцію (товар, послугу) на ринку;
– обсяг власних коштів суб’єкта господарювання у фінансування бізнес-проєкту;
– наявність співфінансування бізнес-проєкту з місцевого бюджету.

Що потрібно?
Учасники конкурсного відбору протягом терміну, визначеного в оголошенні, подають визначений перелік документів.

Детальна інформація розміщена на сайті “Кіровоградщина бізнесова” http://pidpriem-gue.kr.ua у розділі Регіональний фонд / Фінансова допомога.

Куди звертатись?

Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кімн. 417
контактні телефони: (0522) 24 08 86, (050) 224 08 86
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Опубліковано в Новини

   11 лютого 2023 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбулися перші змагання  Другої спартакіади з шашок серед команд, сформованих  за місцем роботи, навчання та проживання. Також у змаганнях взяла участь команда «Бахмут», сформована із внутрішньо переміщених осіб – переселенців.

 У змаганнях із шашок взяло участь 11 команд (10 жінок та 18 чоловіків).

 У командному заліку 1 місце посіла команда  «Ветеран» у складі   Василя Демченка, Станіслава Зовви та Валентини Тернової. Друге місце  посіла команда Лозуватської гімназії (Юрій Карманний, Геннадій Бабаєв, Наталя Холодна).

Третє місце посіла команда Маловисківського ліцею імені Юрія  Кондратюка  (Юрій  Леунтян,     Олександр  Дерменджи ,   Ірина Бондар).    В особистому заліку серед жінок перше місце посіла Тетяна Руденко. Друге місце  у  Валентини  Тернової .    Третє місце місце посіла Тетяна Зелюнко. Серед чоловіків одразу три шашіста набрали по  7 очок. Тому призери визначилися за додатковими показниками. Перше місце посів   Микола Бойко. Друге - Станіслав Зовва. Третє – Юрій Карманний. Всі  призери нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради.

        

 
Опубліковано в Новини

   Наприкінці січня 2023 року у м.Кропивницькому було проведено робочу зустріч та тренінг у рамках проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з БО «БФ «Безпечне майбутнє». Від міської ради у зустрічі взяли участь начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак, спеціаліст відділу служби у справах дітей  Сергій Рудий та фахівець з соціальної роботи  Центру надання соціальних послуг Алла Драна.                          

В рамках заходу було проведено зустріч з представниками управління Національної поліції у Кіровоградській області, проведено тренінг на тему  «Спеціалізовані служби та заклади для осіб, що постраждали від домашнього насильства».

З метою належного функціонування робочої групи з питань протидії домашньому насильству за ознакою статі та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організаторами заходу було передано для Маловисківської міської територіальної громади товарно-матеріальні цінності, а саме: медична аптечка, павербанк, ліхтарик та мобільний телефон.  Усі ці речі використовуватимуться в при виїзді на виклик робочою групою, якщо надійшла заява про вчинення насильства.

Опубліковано в Новини

    Питання  забезпечення якісного харчування та дотримання гарантійних пільг дітей закладів освіти  Маловисківської територіальної громади було розглянуто на черговому засіданні

виконавчого комітету міської ради 9 лютого 2023 року.

 Як прокоментувала начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради  Анна Гончарова, відділом освіти, молоді та спорту виконкому міської ради забезпечується організація харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти на території  Маловисківської міської  територіальної громади  у межах відповідних бюджетних призначень на 2023 рік. Відповідно цього, збільшено вартість харчування одного учня в закладах загальної середньої освіти  та вихованця в закладах дошкільної освіти. Так, у дошкільних закладах раніше вартість харчування становила 40 грн, зараз вартість харчування дітей до 3 років 50 грн, від 3 до 7 років – 60 грн, у закладах загальної середньої освіти вартість харчування учнів 1-4 класів, пільгових категорій була 23 грн, стала 35 грн – один харчодень.

 Встановлено знижку щодо плати для батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти у розмірі 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей. Розмір плати, що вносять батьки або особи, які їх заміняють, за харчування дітей у закладах дошкільної освіти: на рівні 60 % від повної вартості на день у Малій Висці, на рівні 40 % від повної вартості на день у сільській місцевості.

До переліку категорій учнів та вихованців в закладах освіти, які звільняються від плати за харчування, входять учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, учні з сімей, які отримують допомогу як малозабезпечені сім’ї, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  Також така пільга поширюється на дітей, у яких один з батьків яких захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і бере участь безпосередньо в бойових діях, також – на дітей  з сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей  працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей  з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах та інших дітей  з відповідного переліку.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Останні Новини