26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 25 листопада 2023

За інформацією заступника міського голови Алли Жовтило ВПО - багатодітні сім'ї,  сім'ї з дітьми з інвалідністю, сім'ї,які виховують дітей без батька або матері отримали гуманітарну допомогу від благодійного фонду "Збережемо українців" при підтримці ACTED Ukraine.
 Було роздано 69 продуктових наборів, 69 гігієнічних засобів, 69 пляшок води .
Як зазначила заступник міського голови Алла Жовтило, Маловисківська громада вдячна благодійному фонду "Збережемо українців" за підтримку населення, яке постраждало від війни.
 
Опубліковано в Новини
   25 листопада мешканці Маловисківської громади зібралися біля Пам'ятного знака жертвам Голодомору, щоб вшанувати пам'ять безневинних жертв, замучених  голодом радянською владою.
Зі щирими скорботними словами до присутніх  звернувся голова громадської організації "Ветерани Маловисківщини" Станіслав Пуцик , який був ведучим траурного мітингу.
До підніжжя Пам'ятного знака присутні поклали квіти та колоски.
Своїми спогадами про Голодомор 1947 року поділився засновник Пам'ятного знака жертвам  Голодомору  у Малій Висці Володимир Поліщук, який засудив тоталітарну росію, яка і зараз чинить геноцид українців, хоче позбавити Україну суверенітету.Але ми вистоїмо і перемога буде за нами.
Панахиду по загиблих жертвах Голодомору відслужив настоятель храму Праведної Єлизавети села Паліївка Православної Церкви України отець Тарас Василик.
Пам'ять загиблих від Голодомору вшанували хвилиною мовчання.
Викладачі Маловисківської мистецької школи акапело виконали "Молитву за Україну"