26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 21 листопада 2023

  21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го, які утвердили європейський вибір країни.

З цієї нагоди у Маловисківській громаді відбулося покладання квітів до пам’ятника Небесній Сотні та урочистий мітинг.

До присутніх  -  представників установ, організацій , комунальних підприємств, учнівської молоді звернулася секретар міської ради Леся Постолюк, яка розповіла про доленосні події , які передували цій даті, про мужність українців ,які зробили свій європейський вибір, згадавши усіх героїв, які віддали свої життя за вільну, незалежну Україну.Вона також звернулася до молоді, яка є майбутнім нашої держави, закликала усіх мешканців громади внести свій посильний вклад у боротьбу з ненависним ворогом через участь у волонтерській діяльності та збору донатів для сил оборони української держави.

І сьогодні наша країна захищає свій суверенітет , дає відсіч російській федерації, яка віроломно напала на нашу державу, підтримує   ідеали свободи і демократії, вшановує патріотизм і мужність громадян, які зі зброєю в руках стали на захист демократичних цінностей, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих військовослужбовців у війні проти російської федерації присутні вшанували хвилиною мовчання.

Україна обов’язково переможе свого ворога, бо правда за нами. Ми зробили свій вибір жити у європейській, щасливій квітучій країні .І так буде.