26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 17 листопада 2023

   У третю неділю листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства.

Сільськогосподарська галузь для української  держави завжди була однією з пріоритетних сфер у розвитку економіки країни. Україна славиться  працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та дбають про рідну землю. Праця аграріїв  безперервна і благородна, адже з маленького хлібного зернятка починається сила землі і розквіт держави.

З вітальним словом до присутніх аграріїв звернувся голова міської ради Юрій Гульдас.  Він відзначив почесну працю усіх причетних до сільськогосподарської галузі, адже у  всі часи праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Працьовиті руки наших аграріїв , їх природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

     Ю. Гульдас побажав  усім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва  громади міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень.

   За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток аграрного сектору територіальної громади  та з нагоди Дня працівників сільського господарства низку працівників аграрної галузі Маловисківської громади нагородили Подякою Маловисківського міського голови.

Також керівники сільськогосподарських агропідприємств отримали Відзнаку міського голови. Так,  відзнаку «Господарство - ветеран сільськогосподарської праці» отримав голова фермерського господарства «Степове» Віктор Авсейцев, «Хліборобська  велич  краю» - теж отримав Віктор Авсейцев як керівник товариства з обмеженою відповідальністю «Карат». Відзнаку «За підтримку розвитку громади» -    Тетяна Гульдас , голова   селянського фермерського господарства «Гульдас», «Наймолодше аграрне господарство» - Іван Коломацький, голова фермерського господарства «Коломацький», «Інновації в агровиробництві» - Олександр Бабенко, керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Хутірське», «За вагомий вклад у Перемогу»  - Зінаїда Мамедова , керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-Віта», «Старійшина сільськогосподарської праці» - Василь Ніколенко, керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Славутич», «Наймолодший аграрій» - Олександр Васильченко – голова селянського (фермерського) господарства «Васильченко Володимир Миколайович».

Після вручення нагород на присутніх у залі міського будинку культури чекав концерт, який підготували  працівники культури та майстри сцени Маловисківської громади.

 

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини